• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

exr46 kullanan abiler bir bakın lütfen

hakan_erz

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700v2pulus
bende yeni aldım exr46 fazla bilgim yok aleti yeni tanıyacam sizler sorum şuu 1.midi çalıyormu 2.ritimler tek tek mi set halindemi yükleniyor 33. yükleniyorsa nasıl yapılır 4.şarkıyı çalerken 1.nci tuşa keman 2.nci tuşa klarner 3.tuşa zurna gibi hızlı ses değiştirme tuşu varmı varsa nasıl yapacaz ilginize teşekkür

Cevap: exr46 kullanan abiler bir bakın lütfen

bende yeni aldım exr46 fazla bilgim yok aleti yeni tanıyacam sizler sorum şuu 1.midi çalıyormu 2.ritimler tek tek mi set halindemi di ükleniyor 33. yükleniyorsa nasıl yapılır 4.şarkıyı çalerken 1.nci tuşa keman 2.nci tuşa klarner 3.tuşa zurna gibi hızlı ses değiştirme tuşu varmı varsa nasıl yapacaz ilginize teşekkür

yeni klavyeniz hayırlı olsun

1-midi çalar
2-ritimleri ister tek tek ister toplu halde yükleyebilirsin
3-ritim yükleme usb kablo ve kart ile yapılıyor.
4-istediğin sesi seç sağ alt köşede olan 1 den 8 e kadar olan numaralardan hangisine yüklemek istersen onu seç hafızaya almak seçtiğin numaraya 3-4 sn basılı tut.

tekrardan hayırlı olsun

bende yeni aldım exr46 fazla bilgim yok aleti yeni tanıyacam sizler sorum şuu 1.midi çalıyormu 2.ritimler tek tek mi set halindemi yükleniyor 33. yükleniyorsa nasıl yapılır 4.şarkıyı çalerken 1.nci tuşa keman 2.nci tuşa klarner 3.tuşa zurna gibi hızlı ses değiştirme tuşu varmı varsa nasıl yapacaz ilginize teşekkür

1.midi yükleniyo kardeşim em 55 midileri falan okuyo
2 rtmler tek tek yükleniyo set halinde değil,,rtmleri yükleme konusu var o konuyu araştır var sıtede,,
3,,hızlı kullanımı var..ama 200 user proğram var exr46 da bu userleri kendine göre ayarlaman gerekir,,10 user prorğm yapsan yeter sana şimdilik,,nasıl yapıcaksın,,kasada bulunan hazır ses tuşları sax strıngs falan yazıyo oradaki sesleri kendine göre değiştirebilirsin,,nasılmı normal sesi seç,hangi tuşa kaydetmek istiyosan ona basılı tut mezmerit yazısı cıkınca kayıt edilmiş olucak,,
misal 521 bağlama sesini piano tuşuna kaydetmek istiyoruz,521 eletro bağlamaya alıyoruz piano tuşuna basılı tutuyoruz mezmerit yazısını görünce tmmdır..bu sekilde tüm sekiz adet ses seçme tuşlarınıdaki sesleri değiştirdikten sonra user olarak kayıt etmen gerekir,yoksa orgu kapatınca silinir,,her userde o sekiz adet ses seçme tuşlarına ayrı ses atıyosunuz,,sesleri atadıktan sonra user proğram tuşuna 3 sanıye basılı tutuyoruz ve userproğrama yaptığınız sesleri kayıt edıyoruz,user prgrm tuşuna basılı tuttuktan sonra yes no tuşlarını kullanarak ve user numarasını girerek kayıt edıyoruz tamamdır,,bu şekilde kendi userlerini oluşturabilirsin,,kafanın takıldığı yer olursa ben buradayım yardımcı olurum kolay gelsın

arkadaşlar allah razı olsun sonsuz teşkkür sağolun var olun eee biraz acemilik olacak yamahadan feldim buraya ))

ya arkadaşilar biriniz bana çağrı atın ben bu olayı yapamadım tabiki diğer olaylarıda ))53243371005

kardeş telefon numaranı yanlış yazmışsın 1 numara fazla benimkisi 0544 457 44 93 ara ben yardımcı olurum