• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw7/exr46/Wk3/X1 hangisini almalıyım?

Saltuk2250

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
casio ctk 710
Saygıdeğer üyeler;
Evde çalmak maksadı ile yeni bir cihaz arıyorum.Batı ağırlıklı çalacağım.Tonlarının ve altyapılarının kaliteli,sağlam, doyurucu olmasını istiyorum.Bütçeyi de aşmak istemiyorum.Öte yandan içerisinde Türk ve oryantal ritm ve sesler de olsun veya yükleme imkanım olsun ki istedğimde yerli eserleri de çalabileyim.Ancak önceliğim batı müziği.
Sizce yukarıda saydığım modeller arasında hangisi beni tatmin edecektir?

Roland EXR serisini öncelikli düşünüyorum.Bunu baz alırsak
1)Roland GW7nin eksik kalır yanı var mı?
2)Ketron x1 ve Gem WK3/1 aynı sound kalitesini yakalar mı?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap: Gw7/exr46/Wk3/X1 hangisini almalıyım?

Gw-8....erupa batı demektir....ve sinti sesler ve ritim altyapılar konusunda canlı tonları vardır...v-2 exr serisinin tüm arabik ritim ve seslerinin özelliklerini taşımaktadır...bunların haricinde md altyapılarınızı mp-3 çalma özelliği ilede sahnede md cihazı kullanmanıza gerek bırakmaz size...düşünürseniz 2.elini 1.100 ile 1.300 civarında bulabilirsiniz...:)

GW 8 destek bitti Ketron x1 çok güzel eski. Düşük maddiyata bk5 bence.

ketron xd 9 da olabilir bi çok nevale var ayrıca hala piyasada çokça kullanılan bi alet...

Roland'ın Exr 40 ve 46 modelini almada ne alırsan al kardeşim.Ben aldım.Beş para etmez.Aldığıma bin pişman oldum.Bu modellerin dışında hangisini alırsan al hepsinden memnun kalırsın.Sana Gem serilerini de tavsiye etmem.Gem'in artık teknolojisi bitti.Ayrıca nevale de bulamazsın.Ama yinede sen bilirsin.

Konunun tarihine dikkat,mayis ta konu acilip kaybolan kisilere dikkat.

GW 8 destek bitti Ketron x1 çok güzel eski. Düşük maddiyata bk5 bence.

Ev kullanıcısı ve ritim ve ses yazma konusunda uğraşlarınız varsa eğer Gw-8 V-2 kullanıcısına yaratıcılığınızı sunan bir klavyedir... kısacası bu klavye diğer pahalı klavyelere orantıda profesyonel ve hatta kendi üst modellerinden fazlalık açısından özelliklere sahiptir...bu cihazı aldığınızda ritim ve sesler konusunda kısaca set yapabilme yeteneğine sahipseniz hiç düşünmeyin derim...fakat bu konuda hazır setlere ihtiyaç duyuyorsanız sizin için zor bir klavyedir..fakat cihazı kurmak konusunda uzmansanız bunu başarabilirseniz kısa zamanda yapmış olduğunuz setler sayesinde tanınmış biri olma şansınız ve hatta sahne harici kışın bir mesleğiniz dahi olabilir....Örneğin set uzmanları cevo doğu v.s gibi...diğer klavye kullanıcıları konuyu birde bu şekilde düşünsünler birde hazırcı olmayalım yaratıcı olalım...ben sahnede techniks kullanıcısıyım gw-8 v-2 stüdyo amaçlı ve kışın üzerinde çalışmak için aldım...ve bir gün başarılı bir klavye olacağına inanıyorum....:)

Ev kullanıcısı ve ritim ve ses yazma konusunda uğraşlarınız varsa eğer Gw-8 V-2 kullanıcısına yaratıcılığınızı sunan bir klavyedir... kısacası bu klavye diğer pahalı klavyelere orantıda profesyonel ve hatta kendi üst modellerinden fazlalık açısından özelliklere sahiptir...bu cihazı aldığınızda ritim ve sesler konusunda kısaca set yapabilme yeteneğine sahipseniz hiç düşünmeyin derim...fakat bu konuda hazır setlere ihtiyaç duyuyorsanız sizin için zor bir klavyedir..fakat cihazı kurmak konusunda uzmansanız bunu başarabilirseniz kısa zamanda yapmış olduğunuz setler sayesinde tanınmış biri olma şansınız ve hatta sahne harici kışın bir mesleğiniz dahi olabilir....Örneğin set uzmanları cevo doğu v.s gibi...diğer klavye kullanıcıları konuyu birde bu şekilde düşünsünler birde hazırcı olmayalım yaratıcı olalım...ben sahnede techniks kullanıcısıyım gw-8 v-2 stüdyo amaçlı ve kışın üzerinde çalışmak için aldım...ve bir gün başarılı bir klavye olacağına inanıyorum....:)

fikirlerın hos
pıyasadakı degerlı olup hazırcılıktan dolayı teneke moduna dusen cıhazları gelıstırmek hakkaten verımlı bı calısma olur
umarım senın gıbı dusunenler vardır

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri