• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ExTrEmE.SET BUYURUN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugraltun

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
link kaldırılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ExTrEmE.SET BUYURUN

deneyelim kardeşim nasıl bir setmiş.deneyince yorum yaparım.yalnız başka bir paylaşım sitesinden versen linki.ben indiremedim...

hangi org için bu set pa800 için mi

pa 800 settidir.Fortese link mi arızalı yoksa takıldığın biyermi var.Yardımcı olayım

link yenilendi tekrar deneyebilirsiniz

alternatif 2.link te eklenmiştir.

Tesekkürler arkadasım kolay gelsin

yoruma gelince.. çok güzel bir set diyebilirim. Kemence süper. Ritimlere gelince.. bir kısmını inceledim , incelediklerim şu ana kadar çok giyi. daha incelemeye devam ediyorum.

bu ce usb nin orjinali.paralı usb yi burada paylaşmak ne kadar doğru sevgili kardeşim.bende bütün usb ler mevcut ama hiç birini burada full olarak yayımlamadım.yaptığın emeğe saygısızlık değilmi?biz kendi emeklerimizi paylaşıyoruz ve diğer arkadaşlarda üzerine bir şeyler koyup daha da zenginleştiriyor setimizi.sonrada herkes birbiri ile paylaşıyor.olay budur.piyasaya düşmüş kırık set olsa neyse ama sayende bu usb de piyasaya kırık set gibi düştü.bak öfke ile kalkan zarar ile oturuyormuş.

bu ce usb nin orjinali.paralı usb yi burada paylaşmak ne kadar doğru sevgili kardeşim.bende bütün usb ler mevcut ama hiç birini burada full olarak yayımlamadım.yaptığın emeğe saygısızlık değilmi?biz kendi emeklerimizi paylaşıyoruz ve diğer arkadaşlarda üzerine bir şeyler koyup daha da zenginleştiriyor setimizi.sonrada herkes birbiri ile paylaşıyor.olay budur.piyasaya düşmüş kırık set olsa neyse ama sayende bu usb de piyasaya kırık set gibi düştü.bak öfke ile kalkan zarar ile oturuyormuş.

aynen katılıyorum ersin abiye...ben anlamadım zaten nasıl oluyorda bu set usb siz çalışıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...