• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

fabrikasından sıfır startech ps1000

• Konbuyu başlatan efe'S
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K
E

efe'S

Misafir
arkadaşlar ilanı unutmuşum özür dilerim. cihazın birini sattım diğerini de kendim kullanıcam önümüzdeki sezon için. ilginiz için tşk. ederim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: fabrikasından sıfır startech ps1000

kapalı kutu fabrikadan bi tanıdığım 1400 tl değerinde startech ps1000 2x600 watt 4 spekon çıkışlı sıfır amfiyi çok uygun fiyata verdi. bende burda satıcam. iki adet var , talep gelirse tekrar alırım. tanesini 950 tl' ye vericem. yanlız kargoyla uğraşamam bursa ve ilçelerine elden satıcam. 450 tl ucuza almak isteyenler 0536 511 52 70 nolu telden ulaşabilirler...
Değerli arkadaşım,

Öncelikle hayırlı satışlarınız olsun...

İlanınızdaki Startech Ps-1000 Power Mixerin fiyatı öyle belirttiğiniz gibi 1400 TL değil. 1000 ile 1200 TL arasında sıfır garantili taksitli satış fiyatıdır.

Reklam olmaması içi buradan yazmıyorum ancak alttaki linkten bakabilirsin.

Cevap: fabrikasından sıfır startech ps1000

Değerli arkadaşım,

Öncelikle hayırlı satışlarınız olsun...

İlanınızdaki Startech Ps-1000 Power Mixerin fiyatı öyle belirttiğiniz gibi 1400 TL değil. 1000 ile 1200 TL arasında sıfır garantili taksitli satış fiyatıdır.

Reklam olmaması içi buradan yazmıyorum ancak alttaki linkten bakabilirsin.

ilginiz için tşk ederim muhammet bey, ama linkteki sitede bi tezatlık var, kdv hariç fiyatı ve dahil fiyatı aynı ve taksitlendirme seçeneği işlemiyor. ben bu ürünleri alırken google ' dan baktım biçok satış sitesinde fiyatlar bu civardaydı. 150 - 200 kar kardır...