• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fantaziye bakar mısınız?

ya hocam gerçekden gülmekden yıkıldım ya inanın mükemmel hayal gücünüz var. kutlarım tebrik ederim sizi :) şu an gülmekden yanakllarım ağrıdı :):):):)) çok teşekkür ederim.

evet müziğin dışında böyle şeylerin olması çok hoş hocamm teşekkür ederiz.

sen bu fantazi gücüyle dizilere senarist bile olursun...
tebrikler...:)

abicim hayal gücün gerçekten çok genişmiş bir an için bütün trakya müziği orda hayal ettim. tabi diğer üyelerde vardı etrafta. keşke böle birsenaryo olsa ve trakya müzik üyeleride oynasa kısa metrajlı bir film yapsak die düşündüm...
ama gerçekten ilginç bir hayal...
saygılarımla...

olacak belli bi yağmur.şarıl şarıl bastırır.ondan sonra cihazlarımı düşünürsünüz ytoksa kendinizimi bilmem:)

Zaten o yağlı boya tabloda tamamen hayal ürünüm.İlçedeki resim öğretmenleri çok şaşırdı(aaaaa ,Vooo,nasıl olur böyle güzel yaprsınız falan:D :D:D

Resim güzel olmuş hocam bir ara bende uğraşmıştım resim işiyle..Kolay gelsin..

Sevgili Erdem Hocam,

Sazlıkların arasına soğuması için bıraktığım rakıları ararken serin sulara gömüldüm. Artık yaşlanmaya başladık, hem rakıları kaybettik hem de suya düşüp hasta olduk....

Birkaç gündür hasta yattığım için aranıza dönmekte geciktim... Fantazi de olsa aranızda olmaktan büyük mutluluk ve onur duydum.

Saygılarımla.

Can Uğurbil

resimde jenarötör yok.ne zaman toplaniyoruz.tarih yazalim.

muzisyen olacagin yerde ressam olsaydin .guzel resim.

Can bey geçmiş olsun yaşlandık cümlesini sadece takvim yaşı için geçerli buluyorum asılyaşlılık hayata bakış açın yaşamdan,ufak şeylerden mutlu olabilmen,hayatı paylaşabilmen,etrafına pozitif yaşam sevinci dağıtabilmen,üretebilmen.gerçek yaşlanma bu kriterlerde olur ben o anlamda çevremde nice genç ama yaşlı insan görüyorum.Sizin daha çoook genç olduğunuzu düşünüyorum.
Nejat bey aslında herkes yaptığı işte iyi olmalı.ben ne müzisyen nede ressamım ama öğretmenlikte iyi olduğumu çevremdeki herkes söyler.Hobilerimi,yaptığım uğraşları burada paylaşmaktan zevk alıyorum.Çünkü sadece yazışmalara yansıyan kelimelerdeki anlamlardan çıkan sanal iletişim de olsa burda çok değerli insanlar olduğunu biliyorum.paylaşımlara emeğe değer verildiğini biliyorum.O yüzden burdayım yoksa her türden müzik ustasının harmanlandığı bu yerde benim ne işim olabilir:).sağlık esenlik dileklerimle
bu arada gerçekte tamda bizim fantazideki gibi tamamen doğal bir ortamda bir kır pikniği planlansa uygun yer ve zaman seçilse ama tam da fantazideki gibi katılımlar sağlansa.Sizin hatırlattığınız jeneratörü,klavyeyi ses sistemlerini ve diğer nevaleyi alsak.Güzel yurdumuzun herhangi bir yerinde böyle bir organizasyon planlasak.sanırım ben dahil pek çok üye katılır.ve unutulmaz bir etkinlik olur.(ama tek şart tamamen doğal ortam olacak etraf tenha olacak orman,çayırlar,göl akarsu vs birde biz.):rolleyes: