• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Klavye için şarjlı elektriğe ihtiyacım var bi bakarmısınız

Betmen35

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar bir sorum olucak ben sokakta org çalmayı düşünüyorum bunun için sokakta biliyorsunuz elelektriğe ihtiyacımız var bu elektriği sağlamak için şarj edilebilir bir makineye ihtiyacım var böle bir makinenin ismi nedir nerden bulabilirim bunu yani orgu çalıştırmak için şarjlı bir elektrik makinesi arıyorum böle birşey mümkünmü varmı

Cevap: Klavye için şarjlı elektriğe ihtiyacım var bi bakarmısınız

UPS Güç Kaynağı cihazı diye bir şey var lakin çok da uzun süreli görev yapmaz bence bunun için size benzinli 150 - 200 TL gibi bedel ile satılan elektrik jeneratörleri var öyle bir şey almanız daha mantıklı 1 litre benzin ile 1 - 2 saat çalışır. Kolay gelsin Saygılarımla,

1 tane aku 1 tane invertr akü 150-200 tl inverter 100-150 tl 600 watt olanı ben akuyu arabadan sarj ediyorum araba yoksa 50-100 tl arası aku şarj cihazı sabahtan aksama kadar da yetiyor gürültusu yok

1 tane aku 1 tane invertr akü 150-200 tl inverter 100-150 tl 600 watt olanı ben akuyu arabadan sarj ediyorum araba yoksa 50-100 tl arası aku şarj cihazı sabahtan aksama kadar da yetiyor gürültusu yok

bu sizin akü dediğiniz normal araba aküsümü bide invertör aküsü demişsiniz o nasıl oluyor ?

bu sizin akü dediğiniz normal araba aküsümü bide invertör aküsü demişsiniz o nasıl oluyor ?
inverter aku yu yanlış anlamıssınız inverter tek başına akuyu fiyat olarak yazmıştım evet aynen aku araç akusu 150 -200 lira arası inverter ise 100-200 lira arası ben hatta kısın evde bile kullanıyorum elektrik kesintisinde 127 ekran lcd televizyonumu 1 tane ampul yaklasık 5-6 saat çalıştırıyor aku bıtmek uzere ıken zaten inverter sinyal veriyor lambayı kapatıp sadece tv izlemeye devam edebiliyorum

akunun amperi ne kadar yuksek olursa guç ömru daha uzun oluyor orneğin 60 amper aku 5 saat çalısırsa 90 amper aku 7-8 saat çalışır

akunun amperi ne kadar yuksek olursa guç ömru daha uzun oluyor orneğin 60 amper aku 5 saat çalısırsa 90 amper aku 7-8 saat çalışır

iyide araç aküsünü alırsakta onu nasıl doldurcaz ? bide araç aküsüne su koyuluyor onun özel bi suyu var anladığım kadarıyla

iyide araç aküsünü alırsakta onu nasıl doldurcaz ? bide araç aküsüne su koyuluyor onun özel bi suyu var anladığım kadarıyla

akuyu şarj eden cihaz 50- 100 -150- lira akuye su koymana gerek yok sulu aku alırsan marketlerle satılıyor 1 litresi 3-5 lira zaten suyu eksilmez istersen kuru aku var su konulmayan yani

Su konulan aküler yıllar önce idi.Şimdiki akülere su filan konulmuyor.

Su konulan aküler yıllar önce idi.Şimdiki akülere su filan konulmuyor.
konumuz aku değil ama karaca bey bilginiz olsun tercih meselesi ben geçen sene aldım kuru aku verecelerdi ben istemedim sulu aku aldım