• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fey-Music Org Projeye Destek ve Katki

• Konbuyu başlatan Fuat128
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 171
  • Görülen : 43K
Cevap: Fey-Music Org Projeye Destek ve Katki

slm kardeşim inan ne olursa olsun başarman yada başaramaman hiç önemli değil önemli olan bu işe baş koyman ve bir türk vatandaşı olman bu bana gurur verdi aslında bizim insanlarımıza imkanlar tanınsa demek ki dünyayı sil baştan yapacak seninle gurur duyuyorum bu klavyeyi çıkarırsan ilk müşterin olmak isterim o zamana kadar inşallah maddi imkanlarım da düzelir klavyeni alırız Allah işlerinde kolaylıklar versin

birde eğerki varsa türk sesleriyle yapılmış mesela bir elektroyla yapılmış bi eser yayınlarsan sevinirim

ne oldu bizim klavyeye fuat bey bıraktınızmı hiç ses seda çıkmıyor

Devam ediyor proje ketron kardesim
Nasil birakirim

Vst PlugIns,leri bizim programa uyum sagliycak sekilde programlamak
biraz uzun sürüyor

örnek Cubase de her Midi Kanala bir Vst-Inst yüklenebiliyor ama ayni Midi kanala baska bir plugInsden ses kullanmak icin Midi Kanala yeni PlugIns yüklemek veya göstermek gerekiyor.

Bizim Programda sesi seciyorsun Midi Kanal automatikmen PlugInsi kendi ayarliyor
yani bu durumda bagimli kalmiyor ayni plugIns her ritime sabit degil

Bu konuyu programliyoruz suan
yani pek anlatilacak birsey yok
ondan sesim cikmiyor

sizleride anliyorum ama böyle bir proje cok zaman aliyor
bu arada Ribbon Controller olayi ile ugrasdim ve alete disardan taka bilmak icin
Elektronikde degisiklik oldu

yazdigimiz Programin Breat Controller Tanimasinida cok istiyorum
Yani is cok zaman az

tabi bu konular Müzisyeni ilgilendirmez
Insallah yakinda su PlugIns olayi bitsin kisa bir video cekicem

yazıma cevap yazman bile yeterli ama en çok beklentim şu türk sesleriyle yapılmış bi demo dinlemk kolay gelsin

fuat arkadaşım öncelikle böyle bir projeye el atman benide gururlandırdı inan bu orgu çıkartırsan ilk müşterin ben olacağım bana pek yabancı gelmedi çünki bende çıkartmak istedim ama kolay değil çok ve çooook zor oldugu için sadece hayali ile kaldım ama duymuşsundur ismini awo56 diye bi org yapmışlar 2,eli 250tl civarı yapan arap ülkelerinden ayoub ailesi almanyadaki piyanist serdar abimizin arkadaşı malzemeyi çinden getirtip yaptırmış ve parasına göre çok çok süper bi alet yapmış a300tr yi 4 e katlar fiyatıda yarısı kadar
örnek vermek istiyorum klavyede görüntü çok önemli + dokunmatik olursa renkli ekran tutar + ribbon (cam pich bender) olursa daha iyi olur ve ketron kadar sağlam olmalı trinity ve kurzweil seslerini barındırmalı isteyen istediği sesi kit i ve ritmi atabilmeli midi sıkıntısı ve set sıkıntısı olmamalı yani örnek yay pro sesi ni atmak istediğimiz zaman atabilmeliyiz yada pa800den 1 ritim beğendik onu okuyabilmeli piç bend roland gibi olmalı sağlam yani kısaca sen bu aleti yaparsan ve satışa sunarsan eminimki kimse klavyesini değiştirmez bu durumda piyasası çok güzel olur korg roland yamaha ve gem markaları tahminen piyasası ölür buda bir devrim demektir
ALLAH sana kolaylık versin markada önemli güzel bi marka seçeriz benim görüşüm marka türk isimli olmalı ve orgu açtıgımız zaman türk bayrağımızı simgelemeli

Ilgin icin Tesekkür ederim vega Kardesim

Ayoub u iyi taniyorum benim yakinimda sahibinide 20 senedir tanirim basram diye bir arkadas.
malesef cinde yapdirmis oldugu org profi org degil profi bir org yapdirmasi icin
bütcesinin yeticeni sanmiyorum ayrica cok riskli bir is bu ise yüklük miktarda para yatirmak.
Gecen sene Frankfurt Fuarinda görüsdüm Ayoub Ritim ve sound da yapiyor genelde Korg icin.
ilerde anlasirsak benim alete araplar icin onlarin sound ve Ritimleri yüklenicek
ayni sekilde balkanlar ve yunanlilarlada bu tip görüsmelerim var
ayrica bati dünyasiylada calismalar var hepsi aletin bitmesini bekliyor
Bu yüzden herseyi kendim yapiyorum yani el yapimi seri üretim degil

>
örnek vermek istiyorum klavyede görüntü çok önemli + dokunmatik olursa renkli ekran tutar + ribbon (cam pich bender) olursa daha iyi olur
<

Bu konuda hersey acik yapmis oldugum systemde isteyen istedigi büyüklükde
dokunmatik ekran kullanabilir
suan yapmis oldugum org degil orgun Modülü ilerde org özel yapima acik olacak
özel isteklerle isteyen kendine org yaptirabilecek

>
trinity ve kurzweil seslerini barındırmalı isteyen istediği sesi kit i ve ritmi atabilmeli midi sıkıntısı ve set sıkıntısı olmamalı yani örnek yay pro sesi ni atmak istediğimiz zaman atabilmeliyiz yada pa800den 1 ritim beğendik onu okuyabilmeli
<

ses sound kunusu Vst-PlugInlere sampel yüklemek sorun degil istenilen orgun sesi yüklenebilir bir sekilde

Ritim konusu MidiFile cevrilen tüm Ritimler kullanilabilir

Benim Bir Firma olarak baska firmalarin sound ve ritimlerini kullanmam ve sunmam söz konusu olmaz

Bu alete ne sound ne ritim nede Vst-PlugIns yüklenecek
Fiyatini ucuz tutmak icin

>
markada önemli güzel bi marka seçeriz benim görüşüm marka türk isimli olmalı ve orgu açtıgımız zaman türk bayrağımızı simgelemeli
<

Firmamizin Aletimizin ismi belli

Fey-Music
Modül = EKM512

sitemde aletim resmini görebilirsin

Burdan ->

fiyatı nedir hocam bu klavyenin uygunsa almaya başlayalım ?

fiyat biraz pahalı gibi hani 1500/2000 tl den başlayan fiyatlar olsa tanıtım amaclı 20 kişiye satsan onlarda demolarını koysa zaten hakettiği yeri alır msn eklermisin? macit_81@hotmail.com