• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fidayda ORJ.MD - twona77

twona77

Genel Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha S970 + Yamaha A2000+Emo
arkadaşlar fidayda orj altyapısı, sahnede de kullanıyorum, parçayı kes yapıştır yaparak 11 dk. ya uzattım, gerçekten kaliteli bir altyapı, güle güle kullanın...

fidayda.mp3

Moderatör tarafında düzenlendi:
paylaşım için teşekkürler. bende kullanabilirim
saygılarımla...

ya ben bunu anlamadim ses kalitesi cok guzel ama burda bir olay var ilk kitada bulguru kaynatirlar serine yaylatirlar bursi okey pekii bizde adet boyledir guzeli oynatirlar cirkini soyletirleri nerde soyleyecegiz ben baska alt yapiya okudum istersen onu dinle ne demek istedigimi anlarsin ya bende sorun varyada bunda sorun var bu benim okudugum

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir fidayda son.mp3

Arkadaşım bu türküler anonim olduğu için parçaların trafiğinde farklılık yaşanabiir... senin söylediğin altyapı farklı çalınmış benim yolladığım farklı bu yüzden parçanın trafiği farklı...

tuna youtube de varmı yeni videoların??

fidaydanın trafiği türkiyede benim bildiğim hep aynıdır :)) neyseeeeeeeeeeee :))))

emre yusuf dediğini anlıyorum ve dediğinde haklısın kardeş :) olmamış kesme biçme olayı.

yinede emeklere saygıııı :)

fidaydanın trafiği türkiyede benim bildiğim hep aynıdır :)) neyseeeeeeeeeeee :))))

anonim türkülerin düzenlenmeleri farklılık gösterebilir yani bir bach ın eserleri gibi standart değildir, benim yolladığım ve arkadaşın söylediği fidaydayı dinlersen her ikisininde farklı bir tonda ve farklı bir şekilde çalındığını görebilirsin, demekki senin bildiğin gibi değilmiş;)

emre yusuf dediğini anlıyorum ve dediğinde haklısın kardeş :) olmamış kesme biçme olayı.

yinede emeklere saygıııı :)

ben kesme biçme olayını şarkının söz kısmında yapmadım nakarat içerisinde ki enstürman geçişlerini uzattım ki dinlediğinde neresi kopyalanmış neresi kesilmiş anlayamazsın, o yüzden eleştiri yaparken lütfen eleştirdiğimiz konulara hakim olalım, bilgi sahibi olalım ve öyle eleştirelim
;)

anonim türkülerin düzenlenmeleri farklılık gösterebilir yani bir bach ın eserleri gibi standart değildir, benim yolladığım ve arkadaşın söylediği fidaydayı dinlersen her ikisininde farklı bir tonda ve farklı bir şekilde çalındığını görebilirsin, demekki senin bildiğin gibi değilmiş;)

olayi ben anladim ama surda yanlislik var sana gore yanlis degildir belki ama bence soz yerlerin arasindaki cok eklemissin eger sozleri bittikten sonra arayi uzatsan 2 kita ya kadar bence daha guzel olurdu bunada gerek olmaz cunku zaten fidayda cok uzun bir oyun havasi bence 3 kita soyleyebilecek kadar yapsaydin daha guzel olurdu gercekten ses cok kaliteli olmus ama dedigim gibi 3 kita normal soyleyecek gibi olsaydi cok guzel olurdu bu benim fikrim