• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Flash card yardım

Yetras

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar ben yeni korg pa 80 aldım içinden 16 mi lik kartla beraber geldi klavye sorunsuz çalışıyor fakat bazı sesleri görmediği için kartı formatladim şimdi gelelim soruna ben bu kartı bilgisayara nasıl bağlarım eğer baglayabilirsem içine bakup atmam gerekiyor sanırım bunları nerden bulabilirim 0 dan başladığım için bir çok konuya yabancıyım yardımcı olursanız sevinirim

Cevap: Flash card yardım

Pa80 bölümündeki konuları incelerseniz kafanızdaki bütün sorulara cevap bulabilirsiniz. Çünkü pa80 in kart işleri biraz sıkıntı yaratabiliyor şansınıza :) burada soracağınız sorular başka soruları doğuracaktır muhtemelen. Backup ları eğer varsa harddiske yüklemelisiniz, harddiskten de karta. Direkt karta yüklemek için xp işletim sistemi ve pcmcia kart yuvası bulunan eski laptop'lardan gerekli, böyle bir pc niz varsa mce programı ile mce formatındaki dataları karta yükleyebilirsiniz. Harddisk bağlantısı içinde usb > ide bağlantı aparatı/kablosu gerekli. Cihazın altındaki küçük metal kapağı ardındanda harddiski sabitleyen civataları sökerek bağlantıyı yapmanız gerekiyor. Backup lar internet ortamında ve sitemizdede mevcut. Güncel olarak demir kart var yeni paylaşılan.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ek olarak disketle de yüklenebilir. Nasıl sorusunun cevabı pa80 bölümünde mevcut.

saol dostum bıraz aceleyle yazdım sonradan farketım varmıs hepsı kusura bakmayın

Öncelikle aldığınız org hayırlı ve uğurlu olsun bol kazançlar dilerim.
Gelelim kartınıza, Kartınızı Org üzerinden formatlarken değer ne çıkıyor onu bana yazarmısınız örneğin 14.22 gibi birşey çıkıyor ise 16 BM dir daha düşük bir değer çıkıyor ise 8 MB dir.

Gelelim yükleme işine, Önce tarzınızı yörenizi ve icra edeceğiniz müzik türünü belirleyin bu çerçevede size en uygun kartın hangisi olduğunu belirleyip bu karta air İnternet ten BACKUP larını indiri gerisini hallederiz. PC ile yükleyecek iseniz M.C.E programlı dosyalar ve bu işe uyumlu Kart girişi olan leptap bilgisayar bulmalısınız bilgilerinize,

saolun arkadaslar halletım sımdılık bu arada xp yuklu pc bulmama gerek kalmadı sanal bir xp kurdum kendı pc ustume daha kolay halletım ısteyen olursa anlatabılırım.

istersen söyle bilelim..

Kartı nereye taktınız?