• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Flash kart hakkında yardım lütfen

Cevap: Flash kart hakkında yardım lütfen

Kit uyuşmazlığı olmaz değilmi ustam bu dediğin sette bu dediğin seti nerden indirebilirim linki varmı ustam yarınki düğnüm roman mahallesinde roman kardeşlerimi eğlendiremezsem bu işi bırakırım ustam ilk işim daha

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartı ve kendi setini yükledinmi olay bitmiştir bi sıkıntı olmaz, her kartın kendi seti var

Muzaffer hocamızın paylaşımı burda var crd ve setini inderebilirsin

Linkini bulmama yardımcı olabilirmisin ustam Allah razı olsun vallahi billahi ustam ya dertten kurtarıyon beni

Lİnk bu işte orda konuya gir tıkladığın gibi indirir başka siteye filan yönlendirmez

Muhtemelen bu set 11 disketlik bu crtyi yklemem için karta bi işlem yapmam gereklimi ustam kafanı şişirdim ama kusura bakma

Bu arada senin sette bu yeni dönem romanlarda mevcut mu ustam senin setinide denemek isterim ücretlimi olacak paylaşacağın setin

Muzaffer hocanın konusundan alıntı yaptım.. Benim sette var tabi ama benimki roman ağırlıklı değil..

korg pa 80 de değiştirmek istediğiniz ve başka kartı yüklemek isterseniz yapmanız gerekenler,aslında syn sazgrubu abimin açtığı konuda var ama,bu konuyu açmamın sebebi başka kartı başka seti denemek isteyenler için kısa yol maksatlı ve yapılacakları bi sayfada toplamak için açtım,,

kartı seti değiştirmeden evvel,ilk yapılıcak olan şey orga ve karta format atmaktır

KORG PA 80 KARTI KİLİTLİ İSE

CARD MANAGER adlı dosyayı indir ve diskete at.org kapalı iken disketi tak ve orgu aç bekle ve iki seçenek çıkacak sen erase olanı seç ve cardın silinsin bu şekilde kilitide açılmış olur.

KORG PA 8O E FORMAT ATMAK

6 ayrı diket yap 1 tanesine os3.06 yı yükle diğer 5 diskete restore dataları sıraları şaşmadan yükle,(gerekirse disketin üzerine numara yaz 12345 diye,)orgu kapat os3.06 olan disketi orga tak ve intro1 e basılı tutarak aç ekrana yazı çıkacaktır enter yapma fade/in/out a bas ve bekle orgta ne var ne yoksa silecektir ondan sonra restore data disketlerinin birincisini tak ve disk e bas ordan utility ye bas sonrada yüklenmesini bekle kendi 2. disketi isteyecektir sırayla disketleri 5 e kadar tamamla olay bitmiştir

KORG PA 80 KARTA BAKUP YÜKLEME

Siteden indirdiğiniz backuplar (16MB için) yaklaşık 10-11 parça

Bu oluşturdugunuz klasörleri numaralandırın(1 den 10 a kadar)

İndirdiğiniz 10 parça backupı numara sırasına göre yerleştirmek yükleme için
6-10 adet disket temin ediniz...

ve disklere sırasıyla yükleyin

Org'da DİSK menüsüne girerek CARD RESTORE yi acıp ilk disketi takıp ENTER tuşuna basın...yükleme baslayacaktır

Bu işlemi 10 diskete kadar sürdürün zaten sırayla disketleri isticek org kendılıgınden.

Son disketi(10 uncu) taktıktan ve yukleme bittikten sonra kart yükleme işleminiz bitmiş demektir...

EN SON SETİMİZİDE YÜKLÜYORUZ ODA ŞU ŞEKİLDE

1-yükleyeceğimiz seti diske atıyoruz,

2-diski orga takıp disk tuşuna basıyoruz

3,load seçiyoruz seti seçip enter basıyoruz (are you sure )mesajı çıkacak tekrar enter diyoruz ve setimiz yüklenmeye başlıyor,

bu şekilde kartımızı ve setimizi değiştirmiş oluyoruz