• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Flash Karta Sample Zurna Ekleme..

TransPoze

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa800
Arkadaşlar İlko-Levo kart kullanıyorum ve bildiğiniz üzere bu kartta edi zurna yok..Ben edi zurna yüklemek istiyorum bunu en kolay şekliyle nasıl yapabilirim,yardımcı olursanız minnetar kalırım..

Cevap: Flash Karta Sample Zurna Ekleme..

yükleme yapman için kartta boş yer olması lazım yoksa kartı sıfırdan dizmen lazım biraz zahmetli bir iş

aletten sildim ama hala aynı gösteriyor,kartıda dizeriz aynı dosyaları yükledikten sonra sorun çıkmaz herhalde birtane sample dosyası yerine zurnayı koyarım.nasıl yapılacağını anlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

çok güzel bir kart buldum,piyasada iki kişide varmış sadece..bir diğeride ben olacağım..demoları göreceksiniz ama kartı paylaşmayacağım.benim sorunum olunca kimse yanaşmıyo.

Sorununun cewabi bende olsa söylerdim karedeş kart olayina gelince ben bursali bir arkadaşin yapmiş olduğu karti kullaniyom 10 numara kart bende üzerinde bazi değişiklik ler yaptim kart 20 numara oldu çalişmalarim dewam ediyo yakinda siteye koyacam senin kartinla yan yana koyup bakarsin kararini werirsin..

boşuna isyan etmene gerek yok akşamları saat 7 den sonra ar beni sana canlı yardımcı olayım o işi bırak daha düne kadar adamlar bekap yüklemeyi bilmiyordu türkiyeye öğrettik sanada öğretiriz ne olacak ayrıca o iş o kadar kolay değil bir kamyon işi var hı deyince olacak iş değil 05352903014

Moderatör tarafında düzenlendi:

karta sampler ses atmak zor iş kardeş,çok dikkat etmen gerekir,ufak bi yanlış kartı silip tekrar düzeltmen gerekiyo,,yani kolay bi iş değil,,çok uğraşman gerekir,dosyaların kb mg neyse tek tek ayarlayıp düzenlemen gerek,yükleyeceğin sesin kb ne kadar kartta ne kadar yer var,setteki sesleri tekrar düzenleme ktler vs düzenleme başın çok ağrır,çok meşagatli bi iş,sana tavsiyem çok güzel kartlar var,içinde istediğin sesleri bulabileceğin sesler var,edi zurna birçok kartta var,bence sampler yüklemeye uğraşağına kartları dene ondan iyi,demek istediğim bakup yükleme gibi kolay bi iş değil,sampler sesi attın diyelim,birde orga yüklediğin setteki sesleri tekrar elden geçirmen gerek,