• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Floppy Disket Lazım..Yardım!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Arkadaşlar biliyosunuz eski floppy disketler piyasada bulunmuyor. Eğer elinizde fazla yada kullanmadığınız disket varsa belirli bir ücret karşılığında veya hediye olarak :) nasıl isterseniz alabilirim. İstanbul'da iseniz müsait bir zamanda gelip eldende alabilirim, sizi kargo ile uğraştırmam ama kargolanırsa daha makbule geçer tabi.. Yada istanbul'da bu disketleri bulabileceğim bir nokta bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Korgçu, ketroncu, rolandçı, yamahacı, gemci farketmez, lütfen yardım elinizi uzatınız.

Sevgi ve saygılarımla.

0554 38 00 979
Volkan

gerekli disketleri temin ettim arkadaşlar tşk ler

tm yönetimi berkçik

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Floppy Disket Lazım..Yardım!!

Kardeşim kirtasiyelerde bulunur

Sorarım, umarım öyledir.

volkan bende var istanbul küçükçekmecedeyim. eski a1000 orgumdan kalma midi yüklü vs. bulamazsan sana veririm.

volkan bende var istanbul küçükçekmecedeyim. eski a1000 orgumdan kalma midi yüklü vs. bulamazsan sana veririm.

Abicim teşekkür ederim. Bende büyükçekmece'deyim..Bulamazsam rahatsız ederim.

Saygılar.

@Piyasa
Kardeşim bulursam yığıcam eve zaten :) şaka bir yanada geçici olarak kullanıcam bu floppyleri. Usb alana kadar. Birkaç ay.. Makinanın başka masrafları var öncelik onların. O yüzden en fazla yirmi tane kadar olsa yeter bana.

Bu arada arkadaşlar; harddisk olayında, harddiske veri aktarımı (pc den harddiske) nasıl yapılıyor ve harddisk ten orga her türlü dosya yüklenebiliyormu yada direktmi kullanılıyor.

konu ''serbest konular'' bölümüne taşınmıştır

bende çok var beni ara telim 533 969 88 10 ptt ile yada kardo ile göndereyim sana istersen usb disket sürücü bile var 1 aylık

İyi haber, ararım sizi teşekkürler..

gerekli malzeme temin edildi arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...