• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

g-600 türkçe kullanma klavuzu lazım

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 6K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
arkadaşlar elinde g-600 türkçe kullanma klavuzu olan bunu bizimle paylaşırsa çok sevinirim.ingilizce olanı bende mevcut.ama bana türkçeye çevrilmiş olanı lazım.saygılar...

hocam takıldığınız konu nedir
biliyorsam yardımcı olabilirim

aletin genel olarak özelliklerini öğrenmek için arıyorum.tabii daha sonraları pratikte takıldığım yerler olduğunda sizlerin değerli bilgilerinizden yararlanmaya çalışacam.önümüzdeki salı kısmetse dtl servisinden rendevu aldım.aletin genel bakımını yaptıracam.malum bu aletler nekadar temiz olsalar da üretim yılları eski.genel bakımdan sonra aleti kullandıkça mutlaka takıldığım yerler olacak.ilgine teşekkürler.saygılar.......

hayırlı olsun g 600 iyi günlerde kullanın

forumda g 600 ile ilgili baya konular ve nevaleler var.

takıldığınız kısımlarda bizlerde yardımcı olmaya çalısırız

teşekkürler.ritim ses arşivim çok dolu.diğer konuları da tek tek siteden indirip kendime güzel bir arşiv yaptım.örneğin midi çalmak,çaldığım parçayı orga kayıt etmek,kendim ritim nasıl yaparım,elimdeki yüzlerce user ses setlerini nasıl kendi arzuma göre açıp kendi ses setimi hazırlayabilirim vb.ritimleri style works 2000 universal proğramıyla dinleyip binlerce ritim arasından süper yüzlerce ritimleri ayırıp arşivledim.sesleri nasıl yapacağım bilmiyorum.ama bunları zamanı geldikçe sizlerden yardımcı olmanızı rica edeceğim.ilgine teşekkürler.saygılar...

ilk sorumu sorayım 1-midi nasıl çalınıyor.hangi işlemleri yapmam lazım....

g-600 ün türkçe kullanma kılavuzunun bulunmadığını yaptığım araştırmalarla tespit ettim.sayın adminim bu konuyu kapatabilirsiniz boşuna yer işgal etmesin.saygılar...

takıldığın yerlerde elimizden geldiği kadar yardımcı olalım.orgun mıkser ayarı ekranın altındakı tuşlardan yapılır.adr abs acc vs onlara bastığın zaman ekranda değerler gözükür ve o tuşlarla yukar aşağı değerler ayarlanır ve o mıkserledığın kanalı user kanalına atarsın wrıte tuşuna basılı tut ve ekranda kayıt etmek ıstadığın yerı sorar tabıkı ıngılızce sende seçeresın mesela 22 ok yazızı çıktımı tuşu bırakırsınve tabıkı ekranın sağ üst köşesınde uper 1 uper 2 tuşları var bunlar seslerdır onları tabıkı ayarlayı oyle wrıtelaman lazım o seslerı 2 si yanarsa tuşlar 2 çıft ses veya bırını kapayp dığer sesıde tek kullanabılırsın.tabıkı burda anlatım anca boyle org önümüzde olsa vede sende onun başında daha da hızlı anlatım olur ama fırsat buldukça burdan ne konuda olusa olsun BABA G 600 hakkında yardımcı olmaya çalışacağız herkez bıldığını muhakkak yazar.

dıskı orga tak ve sağ tarafta dısk tuşuna bas ve ordan song bolumunu seç ve ekranda mıdıler çıkar seçtığın mıdıyı play yap çalsın

Hocam G-600 çok pratik bir cihazdır..User kayıt sistemi çok fonksiyoneldir..Program yapıyorsanız yada hucum kayıt yapıyorsanız çok işinize yarayacaktır..Hayırlı olsun..Bende G-1000 kullanıcısıyım çalışma sistemi hemen hemen aynı yardımımız olursa seve seve...