• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G 800? G 600?

Cevap: G 800? G 600?

hocam hiç ugrasma al bi tane gw8 version 2 hayatına bak orgu şekilden şekle sokarsın harika olur ucuz ama çok büyük hatta sitede ondan küçük dev adam diye hitap ediliyor öyle değil mi piyanist santör abi

Söylediklerinizde çok haklısınız DreamSongs. Aynı şeye ben de youtube da sayısız kez şahit oldum. Biz bir tane aleti alırken 40-50 kişinin istesek de istemesek de eleştirisini duymak zorunda kalırken, adamlar gayet normal olarak klavye alabiliyor.

(gerçi millet 1 milyar veriyor 6 ay sonra çöpe atacağı telefona, ben neden bir orgu alıp beğenmedikten sonra satarken herkes stadyumda gol atılınca ayağa kalkıldığı gibi ayağa kalkıp "napıyon o kadar para verdin alete" gibi saçmalıyor? bunların üstesinden gelmeliyiz bence)

e-96 da batı kitlerin olmasının da çok iyi bir yanı var. aletin ritimleri canlı! çünkü davul kitler daha önce de belirttiğim gibi volume, reverb ve derinlik/parlaklık/netlik açısından acayip derecede üstün. oryantal kitler en yeni sample da olsa batı kitin yanında sönük kalıyor. mat kalıyor.

bu konuda sana katılıyorum orga verilen para cep telefonu parası değil cep telefonuna verilen paralar çöpe atıldı demektir ayrıca burada bu şekilde yorum yapanların çoğu çocuk daha para kazanmıyorlar dolayısıyla bu paralar onlara çok geliyor görüş açıları hayat tecrubeleri yok

Arkadaşım yeni ögreniyorsan roland g 600 işini fazlasıyla görür.. hem hesaplı hem iş gören bi alettir.saygılar..

Arkadaslar aslinda ben e40 hastasiyimda bizim buralarda oyle klavyeler yok ta gidip turkiyeden getirmem gerekiyor.

Pyanist kardes bu g600 e komayi nasil verebiliriz???

g600 anasayfadayken f2 (param) tuşuna bas. 2. sayfada scale var. ordan UP1-2 yi seç. koma vermiş olursun.

e-96 da arap kit yoksa demekk ki g-600 ritimlerini ve seslerini okumaz bu alet.sadece batı çalmaya yarayacak demektir.öğrendiğim ii oldu.

exr 5 aldım pıyanıst kardesım cok pısman oldum ama allahtan satoyorum yok bole bı cacık alet yaa bıldıgın teneke yemın ederım pa 50 vardı sattım o bıle guzeldı en azından yıne roland a donduk bakalım ne olcak ne alsam dıye dusunuyorujm

arkadaşlar bende g600 kullanıyorum half bar tuşu var ne işe yarıyo ?

Ritim barını yarıya çekmeye yarıyor.