• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

g1000 den pa80 pa 60 pa 55 cevirdigim ritim

cagdas68

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.dogantarlamuzik.de.tl
Enst.
baglama org
sevgili arkadaslar setlerın ıcınde birer tane cevirdigim ritm var introlu bunları denedım calısıyor ama orjınalı gıbı degıl ben anlamam ama her halde kıtler tutmadı bu ritmleri pa55 veya pa 80 edıtleyecek yanı pad ları duzenleyecek
anlayan arkadaslar varsa ındırıp duzenlerse cok makbula gecer g600 de kullanıyordum bu ritmleri sımdıde pa 55 aldım calıyor ama dedıgım gıbı edıtlemek gerekıyor yardımcı olursanız sevınırm cok tesekurler saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: g1000 den pa80 pa 60 pa 55 cevirdigim ritim

sevgili arkadaslar setlerın ıcınde birer tane cevirdigim ritm var introlu bunları denedım calısıyor ama orjınalı gıbı degıl ben anlamam ama her halde kıtler tutmadı bu ritmleri pa55 veya pa 80 edıtleyecek yanı pad ları duzenleyecek
anlayan arkadaslar varsa ındırıp duzenlerse cok makbula gecer g600 de kullanıyordum bu ritmleri sımdıde pa 55 aldım calıyor ama dedıgım gıbı edıtlemek gerekıyor yardımcı olursanız sevınırm cok tesekurler saygılar

abi siz kendinizde istediğiğniz gibi yapabilirsiniz kısaca tarif edim,

ilk yapacağınız işlem şudur,eğerki kitler uyuşmaz ise

düzenleyeceğiniz ritimi seçin,record basın,

iki tane şık çıkacak current style,new style

biz current style seçiyoruz,

menu tuşuna basıyoruz s.elem.ctl seçiyoruz

karşımıza ritimin kitleri çıkacak,
değiştirmek istediğimiz kit seçiniz ve ses bankalarının en sondaki brass yani user dk bölümüne giriyoruz denemek istediğimiz kit seçiyoruz,EXİT basıyoruz,
seçtiğimiz kit oraya gelir,bu şekilde istediğimiz kiti deneyerek istediğimiz ritimi elde edebiliriz,kolay gelsin

pa800 de deneyeceğim. umarım düzgün çalışırlar. gerçi bende g1000 var, ancak yine de pa800 de nasıl çalacağını merak etmiyorum değil..

karıstırırım dıye kurcalamıyorum gardas ıngılızce bılsem kolay olack ama neyde demerım bakl saolsın gardas verdıgın bılgıler ıcıın

karıstırırım dıye kurcalamıyorum gardas ıngılızce bılsem kolay olack ama neyde demerım bakl saolsın gardas verdıgın bılgıler ıcıın

hocam karıştırırım diye korkmayın :D,karıştırsanız bile en son write kayıt yapmazsanız sorun yok,yani orgu kapatıp açınca düzelir,aslında bi kere deneseniz ondan sonra istediğiniz ritimi değiştirip kendinize göre istediğiniz tarzda yapabilirsiniz,

wirite siliyor degılmı gardas bı denedım olmadı bu g1000 dekı gıbı calmıyor orda super ama korgda olmadı eksık calıyor tam ses vermıyor bu na bir el atsan vaktın varsa gardas uc ritmi introlu kullanıyordum guzeldı saygılar

images

ben beceremedım gardas anlayan arkadaslarda ses vermedı saolsunlar saygılar

images

ben beceremedım gardas anlayan arkadaslarda ses vermedı saolsunlar saygılar

hocam size söz indirip pa 55 tr ye çevirip size verecem ritimleri,müsait olduğum bi zamanda yapacam inşallah,saygılar

çağdaş abi size tavsiyem ben pa 55 tr dowland bölümüne gereken herşeyi yazdım,ses ve ritim editleme hakkında az da olsa gerekli bilgiler verdim,bence cihazı karıştıra karıştıra öğrenmeniz gerekir bunları,yoksa cihazı istediğiniz gibi yapamazsanız kullanımı iyi olmaz bu bütün cihazlar içindir,cihazı en azından kendinize göre dizyn edip ritimlerden seslerden istediğiniz hazı alırsınız,bir başkasının yaptığı set size fazla tat vermez,ama seti kendinize göre düzenlerseniz,ritimlerde seslerde editleme yaparak işte o zaman kullandığınız cihazı severek çalarsınız,cihazı karıştırırım diye korkmayın,cihaz karışırsa bi format atarsın seti yüklersin cihaz düzelir,
pa 55 dowland bölümüne yazmış olduğum yazıları aynen uygularsan rahatlıkla istediğin tarzdaki ritimleri sesleri elde edebilirsin,kolay gelsin

images

zafer gardas sayende ritm yuklemeyı set duzenlemeyı ogrendım sızden rıcam vaktın olunca dedıgım rıtimlerı bir dene olursada olmassa da saygılar benden