• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

g1000 den pa80 pa 60 pa 55 cevirdigim ritim

Cevap: g1000 den pa80 pa 60 pa 55 cevirdigim ritim

images

zafer gardas sayende ritm yuklemeyı set duzenlemeyı ogrendım sızden rıcam vaktın olunca dedıgım rıtimlerı bir dene olursada olmassa da saygılar benden

abi bizlerde birilerinden öğrendik herkesten ufakta olsa bilgi sahibi olduk,halada bilmediğimiz şeyleri burada değerli hocalarımızdan öğrenmeye çalışıyoruz,birilerine bişeyler yapıpta yardımcı olmaya çalışan veya olan herkesden ALLAH razı olsun,ne kadar teşekkür etsek azdır,şurada bişey paylaşıpta ufakta olsa birine yardımcı olabiliyosam bu gerçekten beni yardımcı olabildiğim arkadaşımdan daha çok sevindiriyo,

abi bu arada özelden size msj atmıştım,buraya shareden paylaştığınız ritimleri ben indiremedim,editlemeyi başardıysanız sorun yok ama hala ritimleri editlemek kullanmak istersen editler sana yollarım,saygılar

1.link (((slow downloada tıkla ındır)))

allah cumlemızden razı olsun zafer gardas ben yapamadım yeniden upload ettım orjilaninide icinde setlerde birertane cevirdıgım slow ritmler var introlu bır ılgılenırsen sevınırım ben ugrastım ıyıce karıstı orda sımdıden tesekurler stylework2000 dinle kuruluysa pc de saygılar
2.link

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevgili arkadaslar setlerın ıcınde birer tane cevirdigim ritm var introlu bunları denedım calısıyor ama orjınalı gıbı degıl ben anlamam ama her halde kıtler tutmadı bu ritmleri pa55 veya pa 80 edıtleyecek yanı pad ları duzenleyecek
anlayan arkadaslar varsa ındırıp duzenlerse cok makbula gecer g600 de kullanıyordum bu ritmleri sımdıde pa 55 aldım calıyor ama dedıgım gıbı edıtlemek gerekıyor yardımcı olursanız sevınırm cok tesekurler saygılar

abi bende akasaraylıyım68 emeğine sağlık :D tşkler
bana birde pa55'in hadi çıkta gel ritimi lazım ankaralı namık :( intorlu