• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G600 İle Delilo...

gokhanylmz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Roland g600le çok kısa bir demo bilgilendirmek amaçlı yaptım.. g600le halay tarzı çalan pek görmedim forumda hatta yok galiba bu yüzden halayda olsun dedim... ritimide kendim yazdım.. efektlerde g600ün kendi üzerindeki efektler çığlık,gülme felan... :)

Ekli dosyalar

• delilo.mp3
    750.3 KB · Görülen: 384
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: G600 İle Delilo...

g600 tonları bir başka.. eline sağlık güzel bir demo olmuş kardeşim...

Teşekkür ederim arkadaşlar.. :)

roland g-600 içinde mizmar olduğunu bilmiyordum, şimdi öğrenmiş oldum.

Hocam sonradan baktımda mizmar sesi g600 de yok sanırım bu ses baritone sax ve alto saxsın editlenmiş hali olabilir.çünkü baritone saxda zurnaya benziyor ... :)

ustam bu kullandığın seti paylaşırmısın çok hoşuma gitti benimde g600 var setin süper paylaşırmısın bu seti

Hocam bu ritim şu an bendede yok kendim yazmıştım fakat diske atmamıştım orgdanda silindi öyle kaldı, kullandığım seslerin olduğu bir set paylaşmıştım ama açtığım konularda bulabilirsiniz...

g600 de mizmar var

Bilmiyorum olabilirde şöyle seslerin hepsine sırayla baktım ama mizmar göremedim içlerinde bu sese en yakın baritone saxdı o olabilir diye düşündüm.. :)