• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G600 User setteki sesleri düzenleme? Yardim lütfen.

hozanbukli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Baglama, Korg Pa1x Pro
Merhaba canlar..g600 user setteki sesleri nasil düzenleyebiliriz siraya koyabiliriz.
Hepsi karmakarisik ve cok fazla degisik tonda sesler var.

Bunlari nasil silebiliriz ve istedigimiz siraya koyabiliriz?

Fabrika ses ve ritimleride düzenleme imkanimiz var mi?

Bir de kac user set performans kaydedilebilir ?

Bir de g600ün kendi ritimleri tek tek dinleme yapamiyorum..

Örnegin A bankasinda ritimleri dinlemek icin 1 -2 -3 vs tuslarina basiyorum ama atliyor.

Toplam 5 degisik ritim dinleyebiliyorum.100'ün üzerinde ritim oldugu halde ben icinden cikamadim.

Bu konu da da yardim bekliyorum abiler.

Yani ritim 8 tane ama sesler hakkinda bilgim yok.

Simdiden cok tesekkür ederim..

Cevap: G600 User setteki sesleri düzenleme? Yardim lütfen.

ilk önce g600 un içinde arabic ve türk sesleri var bunları editlemen için orgun sağ ust koşesinde upper 1 ve 2 var up.1 e ana sesi up1 ikiye de alt sesi atabilirsn bunları kydetmek için prf mem seçtikten sonra shif ve ustundeki tusa basılı tutarak sayı gir örnegin yaptıgın keman sesini prf 11 e kaydetmek istiyorsan iki kere bire bas ve oraya kayıt edilsin herhangi başka sorun ve cözemedğn bişy olursa elimden geldiği kadar yardım ederim kolay gelsin.

bide g600 de bisy secmek istiyosan ritim bölümdede ses bölümündede 8 adet tuş var ornegin sen a 41. ritimi secmek istiyorsan a bankasına gelip 4 ve 1 e basıyorsun ve 41 olmus oluyor seslerdede aynı örnegin 21 de bi sax sesi varsa 2 ye ve 1 e basıyorsun 21 oluyor....

bide g600 de bisy secmek istiyosan ritim bölümdede ses bölümündede 8 adet tuş var ornegin sen a 41. ritimi secmek istiyorsan a bankasına gelip 4 ve 1 e basıyorsun ve 41 olmus oluyor seslerdede aynı örnegin 21 de bi sax sesi varsa 2 ye ve 1 e basıyorsun 21 oluyor....

Allah razı olsun abi. Sizin yardımlarınız sayesinde çözebildim bir çok şeyi. İyi ki varsiniz

lüfen yardım orguma reset attım g600 içinde arab türk rtimleri varmı bilmiyorum çözemyorum deli oalcağım

Slm arkadaşlar üstadlar benimde içinden çıkamadığım bisorunum var bu g600 koma tuşu hangisi nasıl istediğim yere koma verebilcem siteden indirdiğim seslerde sanki kalıp farklılığı var örneyn ben re üzeri çalmay çalışıyorm acemiyim ama istediğim tonu alamıyolrum siteden indirilen sesler bi farklı kalıp yada notaya ayarlanmış olabilirmi nasıl değişirim istediğim ayara nerden getiririm yardımcı olursanız sevnirim ilginize şimdiden teşekürler .