• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G600 için yeni user setler.....!

• Konbuyu başlatan müjo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 5K

müjo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland g600-pa800-bağlama-kanun
Arkadaşlar forumu inceliyorum,bir G600 kullanıcısı olarak hakkaten üzüntü içindeyim.Nedenmi?Çünkü; G600 ile ilgili bölümlere bakıldığında baba alet, kral alet tamam doğru ama neden yeni setler yazılmıyor,şuna eminim bir pa800 vb seriler için yapılan bunca setler uğraşılsa G600 içinde yazılabilir...G600 kullanan yada kullanmış olan profesyonel müzisyen arkadaşlardan ricam bu konuya bir el atması.....Ben vakit bulabilsem kafa patlatıcam ama Bir şirketin yöneticisi olduğumdan sürekli yurt dışına çıkmam gerekiyor ve vakit bulamıyorum, BU SİTE ADMİN VE MODERATÖRLERİNEDE DUYURULUR...Üstadlar bi el atsanızda nevaleler dolsa.............ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....

Cevap: G600 için yeni user setler.....!

sayın müjo kardeşim öncelikle hemşerimmişsin zonguldagın neresındensın. çok güzel bir konuya degınmıssın . bende g 600 kullanıcısıyım . ben sadece hobi amaclı kullanıcıyım astsubayım. elimden gelse ben yapacagım ama o kadar ıyı degılım klavyede o yuzden bende senın aracılıgınla buradan saygıdeger üstdlara sesleniyorum neden korga olan g 600 e olmasın bence bunu g 600 kullanıcıları olarak ele alalım ve buna bır cozum bulalım gerekırse bir üstadla anlasalım bıze bu konuda yardımcı olsun derım ben dugun yapmadıgım halde . bırde bu ısten ekmek yıyen arkadaslar var onların bu konuya daha da yakından ılgı gosterıp yardımcı olmasını beklıyorum

aynen katılıyorum g600 kullanıcısı bukadar çokken neden sesleri ve ritimler bukadar az yada aynı anlamıyorum.

bende de g-600 varken aynı sıkıntıları yaşamıştım.15 sene önce yazılan setlerle bugün müzik yapmak çok sıkıcı gelmişti bana.şimdi gw8 aldım çok memnunum.yeni ritimler var bol miktarda,sesler daha modern.hafıza 100 ritim alırken 8 ritimle idare etmek artık çok zor.sizlere tavsiyem orgunuzun üzerine biraz ekleyip 2010 model gw8 alın rahat edin.g-600 den çok üstün ve onun ritimlerini çok rahat okuyor.3 sefer g-600 alıp sattım ama gw8 başka.128 polifoni ses kalitesi.billur gibi ses.gene de siz bilirsiniz.bu saatten sonra kimse kalkıp da set hazırlamaz bu alet için.keşke hazırlasa da g-600 severler sevinse saygılar....

slm arkadaşlar. g600 kullanan biri olarak gw 8 veya pa 800 gibi org lara karşıyım çünkü cep telefonu gibi bir model üstü çıktımı iş bitiyor.olmaz böyle bişeybide fiatı varki ne siz sorun ne ben söyleyim.sistem aynı kasa değişik diye uçuk fiatlarla satılıyor.paramıza yazık.g 600 ede usb takılıyor isterseniz hdd bile yapılıyor.hemde ekonomik fiata.şahsıma benim çöpe atılacak param yok.saygılar.

teknolojiyi de takip etmek gerekir.bir g-600 ile gw8 arasında teknolojik olarak dağlar var.bir usb takmakla gw8 le aynı olduğunu düşünmek mantıksız.saygılar...

slm murat kardeşim bende elektronikçiyim bilgisayar cep tel tamir yapıyoruz g600 e usb veya hard disk takılıyor mu bende geçen gün bi tane g600 aldım usb veya hdd takılıyorsa çok süper olur

g 600 uzb nasıl takılyor gercekten takılıyormu ?

arkadaşım bilerek mi söyledin yoksa iş olsun diye mi.g-600 e usb ve hd takılıyor mu.türkiyede yapılıyor mu.bi konuştunuz haliyle bütün g-600 cüler çok merakla soruyorlar.nerde ve kaça yapılıyo.verdiğiniz bilginin arkasında durun,somut bilgiler verin.saygılar....

Takılıyor mükemmel oluyor yalnız usb takılıyor diye mp3 okuyor zannetmeyelim yine stl midi dosyalarını okuyor ama tak çıkar yok süper ve veri akımı 10 numara yani çokhızlı disketten onu söyleyebilirim