• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

g600 Yardım !

Piyanist Cem

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E-14
Herkese İyi Forumlar Arkadaşlar...

Daha Önce Korg Pa2x Kullanıyordum Şuanda İdareten G600 Klavye Buldum Fakat Tam Anlamıyla Bilgiye Sahip Değilim Bi Kaç Sorum Olucak Öncelikle g600ün Üzerindeki Seti Diskete Nasıl Alabiliriz ? Yeni Set Nasıl Yükleyebiliriz Klavyeye Biraz Araştırdım Zannedersem 8 Tane Ritim Sadece Diskete Atıyomuşuk Fakat Kafama Takılan g600de Kit Gibi Herhangi Bir Durum Yokmu Yani Direk Ritimlerimi Diskete Atıp Klavyeye Yüklüyoruz Son Olarak g600 De Koma Nasıl Verebiliriyoruz Yardımlarınız Bekliyorum Şimdiden Çok Teşekkürler İyi Forumlar...

Cevap: g600 Yardım !

Yardım bekliyorum arkadaşlar kimse yokmu ?

Benim bir zamanlar g600 vardı.. Ama unuttum.. Bekle dönen olur..

1.ritimleri direkt diskete save yapıyorsun...klavyenin üzerindeki kitler kullanıldığı için ayrıca kitle uğraşmana gerek yok.
2.istersen 8 ritmi tek tek yüklemek yerine SET yapıp aynı anda 8 ini de yükleyip save yapabilirsin.
3.komaları da user seslere kilitleyip ayrı ayrı kaydetmen gerekir,korgtaki gibi değil yani...
4.bunları nasıl yapacağını sorarsan...G600 ilk çıktığında kullanmıştım o yüzden şu anda hatırlayamıyorum..
hatırladıkça yardımcı olayım..kolay gelsin...

çok teşekkürler hocam bilgi için

Disk --> save --> page tuşu ile style, user stl midi vs neyi kaydetmek istiyorsak seçiyoruz. Yanıp sönen tuş olan excute ye basıyoruz . kayıt işlemi gerçekleşiyor.