• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gelin olmuş gidiyorsun..PA900 takılmaca..

• Konbuyu başlatan My75
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 2K

My75

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Ali arkadaşımızın resmini öptümde yattım çalışmasını dinledikten sonra gaza gelip eski günleri anmak adına yaptığım bir çalışma..Hücum kayıttır..

Bu arada fazla şevke gelmiş olacağımki sanırım 1 mısra fazladan olmuş :)

Cevap: Gelin olmuş gidiyorsun..PA900 takılmaca..

Tonlar güzel geliyor

Aslında kayıttan sonra gördüm mesajını yoksa tremelo üzerinde ısrarcı olurdum..Ben genelde gitar tarzı parçalarda tremelo olayını orijinal olsun diye tek nota üzerinde yapmaya çalışırım o yüzden zor oluyor,çift nota olsa çok kolay oluyor..Tuş hassasiyeti olduğundan tek notada biraz uğraşmak gerekiyor..

teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık..

eline,yüreğine sağlık.kaliteli bir çalışma olmuş.rica etsem cengizden gece olunca parçasınıda yapabilirmisiniz.

Mesut abi coştun bakıyomda :)

Eline sağlık sade ve kulağı yormayan bir çalışma olmuş. Ancak bir kararsızlık var sanki. Yani bir yandan kuralsız ve doğal çalmak istemişsin ama bazı yerlerde tam olarak şarkının orjinali gibi basmak istemiş,basmışsın. O yüzden melodi tam gelmiyor arada kaçaklar olmuş. Bunu ukala'lık olsun diye yazmıyorum yanlış anlama lütfen. 19 yıl cengiz kurtoğlu dinlemiş ve bütün serilerine sahip eski bir hayranı olarak söylüyorum :)

Gitarın yükseldiği kısımlarda bir hoş olmuş hani :) Onu da vermişsin yani tamam tamam :D

güzel paşlayımınız için teşekkürler.Acizane önerim altyapı acumpanyaları ve takip sesi biraz daha yüksek tutsak daha iyi olur bence.selamlar.paylaşmaya devam.

tonlar gayet guzl ritm pa900 mu yoksa 800 ritmimi ama hosuma gitı birde ritm cok kısık kalmıs ses bıraz yuksek gıbı geldı bana

Eline sağlık sade ve kulağı yormayan bir çalışma olmuş. Ancak bir kararsızlık var sanki. Yani bir yandan kuralsız ve doğal çalmak istemişsin ama bazı yerlerde tam olarak şarkının orjinali gibi basmak istemiş,basmışsın. O yüzden melodi tam gelmiyor arada kaçaklar olmuş. Bunu ukala'lık olsun diye yazmıyorum yanlış anlama lütfen. 19 yıl cengiz kurtoğlu dinlemiş ve bütün serilerine sahip eski bir hayranı olarak söylüyorum :)

Gitarın yükseldiği kısımlarda bir hoş olmuş hani :) Onu da vermişsin yani tamam tamam :D

Arkadaşlar öneri ve yorumlarınız için teşekkür ederim..

Cengiz Kurtoğlu'nu 90 lı yılların başında çok dinlerdik,dinlerdik dediğim arkadaşlarım severdi,kendi aramızda çalar kayıtlar yapardık haliyle bende çok alışmış ve sevmiştim..

Bu icrayıda Ali arkadaşımızın mesajını görünce gaza gelip tek ve direkt kayıt yaptım yani öyle özel bir çalışma değil..

Alper dediğin hatalar olmuş olabilir çünkü orjinalini dinlemeyeli belkide yıllar oldu şuan orjinalini dinlesem aaa ne kadar farklılıklar varmış diyebilirim.. :) Aklımda kalan şekliyle çalıştım..

Dediğiniz gibi alt yapı biraz kısık olmuş,kulaklık ile çalıştığımdan yada öylesine çaldığımdan dikkat etmedim sanırım..