• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem genesys pro oriental 32mblik set lazim

by_bafrali_55

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron vega ex1 oriental
bana set lazim ücreti neyse veririz fiyati acilll lazim set yapmaya vaktim yok onun icin ariyorum set ...

tsklerrr simdiden

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: elinde güzel bir gem genesys pro oriental 32mblik set lazim (ÜCRETLI !!!!!!!!!

selam zamanında bende aldım bu aleti bilmedimizden 8 mb remli aleti 32 lik diye yutturdular sonra set aramaya başladım aletin uraşanı oldukça az olanda bazı arkadaşlar hariç yardımcı olmuyor hemen ver 150 sana blok yapayım peşinde yok kardeşim kimseye para falan verme versende farklı bişi bulaman ben didinerek buldum blokları veriyorum sana güle güle kullan ama imkanın varsa fazla uraşma o aletle
8 mb set
16 mb set
32 mb set herkesin aletine göre set mevcut güle güle kullanın
Niğdeden selamlar bol kazançlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: elinde güzel bir gem genesys pro oriental 32mblik set lazim (ÜCRETLI !!!!!!!!!

selam zamanında bende aldım bu aleti bilmedimizden 8 mb remli aleti 32 lik diye yutturdular sonra set aramaya başladım aletin uraşanı oldukça az olanda bazı arkadaşlar hariç yardımcı olmuyor hemen ver 150 sana blok yapayım peşinde yok kardeşim kimseye para falan verme versende farklı bişi bulaman ben didinerek buldum blokları veriyorum sana güle güle kullan ama imkanın varsa fazla uraşma o aletle
8 mb set
16 mb set
36 mb set herkesin aletine göre set mevcut güle güle kullanın
Niğdeden selamlar bol kazançlar

emeğine elinize sağlık
sizin gibi ustatların sayesende gem ler varolmaya devam edecektir..
paylaşım için teşşekürler...

Cevap: gem genesys pro oriental 32mblik set lazim

vay be bir dönem ekmeğini yediğim gem (2000 ve 2008) yılları arası gem vk 2 bizlerede bir disketi 80 liraya çakmışlardı , biz piyanistlerin sırtından çok haksız kazanç yapan oldu haram olsun....vk 8 ler 5000 tl genesis ise 6000 tl idi o dönemler şimdi a 2000v2 plus la mutluyum...

Cevap: gem genesys pro oriental 32mblik set lazim

nasil ve hangi progrmla dos formatlarim