• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gem wk3 acill yardım

fatihoymaci

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaslar abiler dostları yani trakyamüzik ailesi olarak size bişeyler soracagım gem wk3 aldım öncelikler daha yeni aldım 1 gün oldu hiç kullanmayı bilmiyorum + klaviyedeki 1 tane tus basmıyor ortalarda tek sıkıntısı bu bana bununla ilgili birde görsel olarak anlatım kullanım klavuzu var ise paylaşırsanız o tusu yaptırmaya kalksam nekadar maliyet çıkar şimdiden tesekkurler saygılar

Cevap: Gem wk3 acill yardım

tuşun altındaki kömürler bitmiş onu silerseniz çalışır söküp o tuşu temiz bi bezle silebilirsiniz fakat sağlıklı olmayabilir en sağlıklısı bunun tuş lastiğinin sıfırını bulup yenisi ile değiştirmeniz olur zaten wk3 ler 250 tl lik orgdur i3 wk3 ix300 bunların fiyatları 200 350tl arası değişiyor eski klavyelerdir donma sorunu yaşayabilirsin ev için kullanıyorsan ideal fakat güzel aletlerdir ortalama yeni lastk ile değiştirirsen 50 tl ni alırlar

sattrım kurtuldum abi

:) en iyisini yapmışsın eski teknoloji sıkıntı yaratır bende eski teknolojilere bayılıyorum süper işçilik + kalite + uygun fiyat

thank very very mush