• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem wk3 e ritim nasıl yüklenir kullanan arkadaslar var ise yardım edebilirmi ?

fatihoymaci

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaslar yeni gem wk3 oryantal org aldım aldım ama ben buna bi ritim yükleyiim derken bütün ritimlerin hepsinide sildim yanlıslıkla ben buuna geri nasıl ritim yükleyebilirim

ritim yüklüorum ama yüklediğimin üstüna baska yükleyince o yüklediğim ritim silinior bunun için bana bi yardım edermsin dostlar sizden ricam şimdiden saolun hepiniz allaha emanet olun saygı ve sevgilerimler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: allah rızası için yardım edermisiniz dediğim zaman giripte yardım edersiniz he

bu nasıl konu başlığı böyle ? insanların dini duygularını sömürmeye çalışmaktan başka birşey değil !

Cevap: allah rızası için yardım edermisiniz dediğim zaman giripte yardım edersiniz he

olabilir ..

arkadasım tammm

Moderatör tarafında düzenlendi:

dahada çocuksun hem büyüde öyle gel

dahada çocuksun hem büyüde öyle gel

Sen başkasına saracağına,önce kendi kişiliğini kullanarak yardım isteyebilmeyi bil.Benimde yanıtlanmayan mesajım/konum oldu ama isyan bayrağını çekmedim.Kimse burda yardım etmek zorunda değil.Bir forum ama,kimse hazırda yardım edeyim diye beklemiyor.Saygı üstüne kurulu,sevgi odaklı bir paylaşım var.Bence sen yinede başkalarına saracağına,menfaatin olan bişeye ulaşmak için Allah'ın adını kullanmakdan vazgeç.

Selametle.

Lütfen konu başlığını konu içeriği ile ilgili olarak değiştiriniz.Bu şekilde bir konu başlığı açmanız uygun değildir.Sizden en kısa sürede başığı düzeltmenizi ve yaptığınız yorumlarınıza dikkat etmenizi ve rencide edici yorumlardan kaçınmanızı rica ediyorum.Aksi taktirde konuyu kapatmak zorunda kalıcam...

Saygılar...

tamam kusura bakyın bana ritim yükleme konusunda yardımcı oolurmusunuz arkadaslar elinizden geldiğince

Cevap: gem wk3 e ritim nasıl yüklenir kullanan arkadaslar var ise yardım edebilirmi ?

çok eskiden wk3 kullanıyordum hatırladığım kadarı ile yardımcı olayım
önce ritim disketini flopy e yerleştiriniz arkasından yükleyeceğiniz ritimi seçiniz load dediğiniz zaman empty yazan yeri seçiniz örnek diyelim yan yana 8 adet ritim belirir
vahde 2/4 9/8 sebari empty empty empty vs.. gibi size sorulan bu ritimi nereye yüklemek istersiniz diye fakat siz 5/8 yüklemek istiyorsunuz fakat vahdenin üzerine geldiği için vahdeyi silip 5/8 oraya atıyor siz yanıp sönen vahdeye değilde empty yazan yere dokunup oraya boş yerlere atabilirsiniz umarım yardımcı olmuşumdur

Cevap: gem wk3 e ritim nasıl yüklenir kullanan arkadaslar var ise yardım edebilirmi ?

çok tesekkur ederim