• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Genel Moderator LEVEN NEJAT HOCAM SAZGRUBU HOCAM DİKKATİNE ACİL BİLGİ YARDIM

ahmet02

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Deyerli üstadlar öncelik le dün akşam pa80 16 flaş kartim var kilitli kartim veben yeni başka bir karti yüklemek istiyorum 16mb ve kilit li karta nasil yüklerim yüklenirse nerelerden olur bu işlem bide kilitli karta format atmak şartmi yüklemeden önce yoksa direk eski kartin içine yeni kart atilirmi bide kilitli karta kmp ksf atilirmi ve boyutu neolmalidir ksf kmp bu sesler elktro zurna keman klarnet yayli farketmez boyut olarak şart midir kmp ksf lerin boyutu

hocam bu ne hız turboya takarak sormuşsun soruları

1 kilitli kara başka kart beckubu atılır

2 formatlamadan atamazsın card manager programıyla formatlaman lazım

3 kmf ksf sample seslerini atman için yüklediğin kartta o sample ses alanı kadatrboş bir alana ihtiyacın var

4 nasıl yüklerim demişsiniz onu burda 10 madde halinde de anlatsam uygulamanız zor olacaktır

saygılar

peki deyerli hocam roman 39 peki flaş kartım da 16 mb nasıl bile bilirim kaç mb yerolup olmadıgını biyolu varmı bu nudayanıtlarsan sevinirim bide kilitli kartı kırabilirmiyim

peki roman39 hocam kilirli karta nerden yeni kart yüklenir bunudayazarsan sevinirim kusurabak ma hocam parça parca yazdıgım için hayırlı günler çalış malar

onu format attığınız zaman belleğini görerek anlarsınız zaten 8 mb lık kartın sesleri ile 16 mb lık seslerin arasındaki farktan anlaya bilirsiniz sadece cevo kartın kini anlamanız zor 8 lik cevo ile 16 lık cevo kartın arasında 1 ses ve bir kaç drums farkı var ama en sağlıklısı format attığınız zaman kalan alan miktarından görmeniz

teşekürler hocam vediginz bilgiler için busiteyi çok seviyorum umarım herzaman var oluruz beramer

övgüleriniz için tşşk ler sayın ahmet

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri