• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ edit set 2012

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
Göktuğ setin arkadaşlarımız tarafından editlenmiş,düzenlenmiş son şekli.Emeği geçenlere selam ve sevgilerimle.

Cevap: Göktuğ edit set 2012

Emeğinize sağlık

hocam seti indirdim usb ye yükledim ,fakat seti orga yükleyemiyorum setin icerigi gözüküyor ama load yapilmiyor herhalde setten kaynaklasan birsey bir bakarsan seviniriz saygilar emege saygi.

SİNAN HOCAM ın editlediği göktuğ set mi, yoksa bu daha baska kişiler tarafından editlenmiş göktuğ set mi ... bilgi verirseniz her ikisini de indirip ayrı ayrı denemek zorunda kalmayız................

hocam seti indirdim usb ye yükledim ,fakat seti orga yükleyemiyorum setin icerigi gözüküyor ama load yapilmiyor herhalde setten kaynaklasan birsey bir bakarsan seviniriz saygilar emege saygi.
İndirdikten sonra rar dan çıkardığınız dosyayı tıklayıp içindeki dosyayı usb ye atın.(dosya içinde dosya durumu)daha sonra dosyanın adını göktug edit.set olarak değiştirin(sonu .set olmayan dosyaları cihaz görmüyor)

Moderatör tarafında düzenlendi:

başka linkten verirseniz seviniriz . bu linke giremiyoruz .

SİNAN HOCAM ın editlediği göktuğ set mi, yoksa bu daha baska kişiler tarafından editlenmiş göktuğ set mi ... bilgi verirseniz her ikisini de indirip ayrı ayrı denemek zorunda kalmayız................
Sinan beyin editlediği settir sanırım.ben ne zaman indirdiğimi hatırlayamamıştım yüklerken zaten gereksiz olmuş Sinan bey sağolsun yaptığı çalışmayı paylaşmıştı.Ama neyse en azından link yenilenmiş oldu

Moderatör tarafında düzenlendi:

AŞAĞIDAN İNDİREBİLİRİSİNİZ