• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ edit set 2012

Cevap: Göktuğ edit set 2012

Tellisaz Hocam....sizin bu paylaşımınız ... la Sinan Hocam ın paylaşımı aynı şeyler mi yoksa farklı seyler mi dir..bilgi verirseniz sevinirim..atynı seylerse ıkısınıde ayrı ayrı orgumuza yukleyıp denerken zaman kaymetmeyelim..... farklı seylşerse ıkısını de oyle deneyelım ....

ARKDAŞLAR KUSURA BAKMAYIN BİR KAÇ GÜNDÜR SİTEYE GİREMİYORUM O YÜZDEN SETİ YÜKLEYEMEDİM AMA BAZI YAPILAN YANLIŞ ve ÇİRKİN YORUMLAR HİÇ HOŞ ŞEYLER DEĞİL BEN BUNLARIN CAHİLLİĞİNE VERİYORUM DİYECEK BAŞKADA SÖZÜM YOK ZATEN SETİN İÇERİĞİ HAKKINDA YAZMIŞTIM

GÜLE GÜLE KULLANIN DOSTLARIM TABİKİ HERŞEY DÖRT DÖRTLÜK DEĞİL BEĞENMEYENLERDE OLACAKTIR AMA AMAÇ ZATEN ELEŞTİREREK BİRŞEYLER YAPMAK BELKİ BAŞKA BİR ARKADAŞIM BUNUN ÜZERİNDEN DAHA İYİ BİRŞEYLER YAPACAK YANİ ÖNEMLİ OLAN ZEMİN HAZIRLAMAK ZATEN BU ALBAYRAK SETTE MEVCUTTU BENDE ONU BİR ZEMİN OLARAK DÜŞÜNÜP BÖYLE BİR ÇALIŞMA YAPTIM

SAYGILARIMLA

Tellisaz Hocam....sizin bu paylaşımınız ... la Sinan Hocam ın paylaşımı aynı şeyler mi yoksa farklı seyler mi dir..bilgi verirseniz sevinirim..atynı seylerse ıkısınıde ayrı ayrı orgumuza yukleyıp denerken zaman kaymetmeyelim..... farklı seylşerse ıkısını de oyle deneyelım ....
Sanırım sinan kardeşimin verdiği bu.Bir önceki sayfada açıklamıştım

emeği geçenlere teşekkür ederiz

teşekkürler..

teşekkürleeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr

teşekkürleeerrrrr