• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ Pa800 Set Anket

Göktuğ Pa800.SET Eksi Artıları

• Kullanılan toplam oy
    536
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Göktuğ Pa800 Set Anket

hocam öncelikle set güzel olmus ellerine sağlık... 2/4 ler olsun vahdeler olsun cok güzel olmus gercekten rahatlıkla kullılabilir... ben kendime adıma konusmam gekirse halaylar romanlar vede hareketli 7/8 ler konusunda biraz eksiklik hissettim... romanlar biraz daha taylan tarzı basları daha dolgun gelen ritimler tercihimdir... bunları yazarken amacımız eleştirmek yada baska bişi değil kesinlikle yanlıs anlamanızıda istemem... ben besbur set kullaniodum,ondaki halaylar ve romanlar güzeldi cok kalabalikti ama 2-3 tane sağlam ritimmleri vardi ve halayları da dolu dolu geliodu eğer bakabilirseniz bi sevinirim kim bilir belkide benim kulak alıskanlığından da olabilir böyle düşünmem , ama genel olarak set güzel,birde slow , slow 3/4 ve türkü tadında 6/8 de olabilir ama dediğim gibi genelde set cok güzel emeğine sağlık paylaşımın içinde teşekkürler...

slm arkadslar ben inceledimsesler eksik ayrica ritmlerde sadece introlu ritmler guzel onlarda hasret,in yaptiklari zannediyorum romanlar guzel ama daha zengin olabilir cok eksigi var herkese bol kazanclar

Guzel dusunmussun kardes , benim gorusum oyun ve halay ritmleri daha fazla ve degisik versiyon uzerine calisilsa daha iyi olur diye dusunuyorum bu ritimler genelde muzik aleminde en cok kulanilan ritmlerdir diye dusunuyorum.

Saygilar

seslere onem verilmelidir

sagol raporsuz kardesim

ewet usta seti dün gece indirdim bu sabah yükledim ve 5 saat çaldım ...set gerçekten çok mükemmel. şimdiye kadar olan paralı setlere 10 basar... sadece yerler biraz karışık onuda düzeltmesi kendi zevkimize kalsın ha birde introlu 50 adet olan ritimler muhtemelen hitliği bu kış son bulur bunun yerini doldurmak lazım yeni şarkı çıktıkça güncellemek lazım..romanlar 10 numara. 2/4 ler desek yine ona kezaa.. düğünler için hiç sıkıntı yaşanmayacağından eminim... fakat dediğim gibi restaruantlar için sadece bu kış gider...ayrıca piyasada bulun tüm setlerden yapılan bu karma setin ses kaliteside çok mükemmel olmuş..ellerinize sağlık..emeği geçen herkese teşekkürler ediyorum... benim 275 euroluk setim bu durumda çöp oluyor tebrikler...

Kardeş daha bunun üzerine set olur mu bilmem.Ben de 600 TL sete para vermiştim ama boşuna vermişim.Harika,mükemmel 4 4 lük.eline sağlık ve teşekkürler.

tşkürler deneyip yıne yazarım emeğinize sağlık

68.9 MB yazıyor sette bu orgun ram i yakmazmı makineyi zorlamazmı cvp yazarsanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...