• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW-8 hatta ah ulan GW-8

bu aletin mp3 çalma dışında exr46 dan üstünlükleri nedir.açıklayan olursa sevinirim.saygılar......

bu aletin mp3 çalma dışında exr46 dan üstünlükleri nedir.açıklayan olursa sevinirim.saygılar......
1- ses kütüphanesi hacim olarak az 10 misli daha zengin. Buda ses adedi ve kalitesini üstün kılıyor..
2- Ritimde bağımsız 6 davul kiti kullanılıyor.
3- Efekt sayısı daha fazla.
4- Ritim yazıyor.
5- Ritim kısmına 78 efekten şeçilen birisi uygulanıyor.Mesela equlayzer veya compresör uygulamasıyla kullanıcı kulağına göre çok farklı tonlar yaratılıyor.

Kısaca aklıma gelen farklar bunlar.....

klavye kendini belli ediyor......sahnede kullanabilecek kapasitesi var....ses ler umduğumusdan çok canlı.....fakat en önemli ritm yazılırken çok set kullanılması ise tek kelimeyle bomba .....bu fiyat ı da ayrı bi seçenek bu paraya böle özellkiler yok....hep gülerdim bu gw-8 e oyuncak deye -keşanlı sayesin de bu klavyeyi yakından görüp mıncıklayınca ....emin oldum bu sesler ve bu ritmler...şimdi yapılacak iş geçiçen klavyenin başına üretecen...ne ritmler yazılır tahmi
n edemessiniz..yazacan sesleri derken öle fazla abartmayalım ama iyi bi zurna yok ama muhteşem kullanılır bu sahne de...3-4 drums set le yazın ritmleri kıyameti koparyo be ya....ve bana göre ucuz

desene g-1000 ci halit hoca artık gw8 ci halit hoca olacak he he heeee......yalnız g-1000 e alıştıktan sonra sahnede gw8 i ikide bir kaybedip aramayasın.malum ebad ve kilo farkı var.......şaka bir yana şu ara emektar g-600 üme bayağı talip var.satıp gw8 almayı düşünmeye başladım.tabii keşanlı üstadın herzaman yanımızda olduğunu bilerek.bu arada teşekkür butonlarım gene yok.tıklayamadım.teşekkürler......

g.1000 ni bırakmayı düşünmüyorum .....ama bu özellikte bi klavye bulayım g.1000 ni hemen bırakırım....ben sadce bu gw-8 i çok tuttum alırsam g.1000 de bırakmam....

g.1000 ni bırakmayı düşünmüyorum .....ama bu özellikte bi klavye bulayım g.1000 ni hemen bırakırım....ben sadce bu gw-8 i çok tuttum alırsam g.1000 de bırakmam....

Halit hocam o zaman Roland GW-8 alırsınız artık...

halit hoca mın gw8 paylaşımlarını merakla bekliyoruz
saygılar be ya