• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw 8 i unutmadik...

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 4K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
merhaba değerli üstadlar sitedeki tüm sitemleri okuyunca gw 8 i unutmayacağımızı ve çalışmaların sürekli devam ettiğini ve bundan siz değerli müzisyen arkadaşlarımın bu konuda içlerinin rahat olmasını istedim ve sizlere yakında sunacağım setten bazı demolarla bilgilendirmek istedim
NOT: 6-8 tekno ritim aslı bana ait değildir ritim ömer kardeşime aittir burada biliyorsunuz ki ritimlerin tüm demolarını sizlere dinletmek isterdim fakat bizlere ayrılan sitedeki bölüm kısıtlı olduğundan dolayı sizlere yaklaşık daha 25 adet ritim demomu daha sonra sunacağım sizlere en iyisini yapabilmek benim için büyük bir onurdur sesler ve ritimler konusunda sizlerden nacizade fikrinizi sunmanızı istiyorum
SAYGILARIMLA...

Ekli dosyalar

• GRUP YAYLI.mp3
    1.9 MB · Görülen: 400
  • ELEKTRO MONO.mp3
    623.7 KB · Görülen: 342
  • KANUN MANDAL.mp3
    648.6 KB · Görülen: 293
  • AKORDİON AZERİ.mp3
    373.9 KB · Görülen: 291
  • AMZA LEAD.mp3
    633.1 KB · Görülen: 306
  • LEAD 1.mp3
    685.3 KB · Görülen: 303
  • LEAD 2.mp3
    595.9 KB · Görülen: 285
  • SAX FLÜT.mp3
    691.8 KB · Görülen: 299
  • TASAVVUF (LA NEY).mp3
    1.7 MB · Görülen: 325
  • ZURNA LEAD.mp3
    611.4 KB · Görülen: 329
  • BRASS (ARTIK SEVMEYECEĞİM).mp3
    601.2 KB · Görülen: 307
Cevap: Gw 8 i unutmadik...

güzelmiş...

Sesler güzel. başarılarınızın devamını dilerim. Gw8 kullanıcılarına hayırlı olsun

sinan kardeşim eline sağlık çok güzel çalışmalar ortaya çıkarmışsın...

senden ricam grup yaylı demosu içindeki elektro bağlama sesini ayrı bir demo olarak yaparmısın

grup yaylıdaki elektro ve ney fena değil diğer sesler güzel değil ayrıca tasavvuf ritmindeki trill tef veya zil sesi çok kötü genel olarak aletin soundu kuru geliyor

tasavvuf rtimin sadece 2 varsasyonunu kullandık rtmin aslı güzeldir rtim ömer kadeşimin rimidir ben sadece üzerinde biraz editlemeler yaptım...fikirleriniz için saolun

Sinan kardeş emeklerin için teşekkür ederim.Grup yaylı ve Ney sesi çok güzel olmuş.Bizimle paylaştığınız için çok sağ ol.

user çalışmalarınız oldulça güzel.yapmakta olduğunuz user sette ümit besen tarzı bir piyano mutlaka olsun.piyanonun altında yaylı ve (waw waw)lead olursa çok güzel olacak.ayrıca ud,ud tramola seslerini de yaylı alt sesle yapmayı bir dene.çalışmalarınızda başarılar....

değerli üstadlar tüm istenilen sesler yapıldı hazır sizde takdir edersinizki bu kadar paylaşımı sitede paylaşma yerimiz açısından zor oluyor ayrıca çok güzel bir piyanoda olacak sette istenilen tüm istekleri elimden geldiği kadarıyla yapmaya çalıştım artık bunları çok iyi parmakların çalmasına kaldı batı seslerde mevcuttur olacak benim amaçım gw 8 i bir piyasa aleti haline getirmek saygılarımla...