• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw 8 i unutmadik...

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 4K
Cevap: Gw 8 i unutmadik...

teşekkürler üstad.elbette sizler gibi idaelist müzisyenler sayesinde müzik piyasası bir yere geliyor zaten.herşey para demek değil tabii.tüm müziğe başlayanların ilk göz ağrısı olan roland orgunu üst seviyelerde görmek mutlaka isterim.bugün harçlığından parayı kısıp zar zor org alabilen insanlar var.paralı set olayında zor durumda kalıyorlar ve alamıyanlar var.sizler gibi paylaşım yapanların gönderdikleri ritim ve sesleri sitemizden indirerek org larını daha çok sevip kullanıyorlar.gözlerinden öperim delikanlı.çalışmalara devam.saygılar.....

SİNAN bey bu yaylı demosundaki elektro bağlamayı hangi enstrumanlarla nasıl efektlendirdiğini yazabilir misin burada paylaşabilir misin? duyduğum en harika gw-8 elektro bağlaması....

akor üstadım çok güzel konuya deyindiniz orgu zor alan durumu iyi olmayan meslektaşlarımız için el ele vermemiz şart

ellerinizesağlık çalışmalarınızın devamını isteriz ben okadar çok uğraşmama rağmen elektroları böyle güzel yapamıyorum buseslerin svd sini paylaşırsanız sevinirim