• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw-8 ses yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TUFAN54

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E-A7
orgu yeni aldım sesleri sildim yalnışlıkla alırken satan arkadaş zuhal müzikte vahte kanun vahdeklarnet falan filan sesler yüklemişti bana onlar lazım elinde olan varsa yardımcı olsun gw-8 nevaleler bölümüne baktım ama pek anlamadımdan beceremedim.

Cevap: gw-8 ses yardım

mail adresini yaz göndereyim

orgu yeni aldım sesleri sildim yalnışlıkla alırken satan arkadaş zuhal müzikte vahte kanun vahdeklarnet falan filan sesler yüklemişti bana onlar lazım elinde olan varsa yardımcı olsun gw-8 nevaleler bölümüne baktım ama pek anlamadımdan beceremedim.

benim paylaştığım bir konuda sette sesler var,onu aktarabilirsin :

benim paylaştığım bir konuda sette sesler var,onu aktarabilirsin :

tm hallettim senin setide yükledim baktım güzel sesler var arşive aldım eyw.

Bi sorum olcak sana usbye kendl çalıp kaydeettin songları nasıl yüklüyorsun exporttanmı ondansa write eror yazıyor yüklemiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tm hallettim senin setide yükledim baktım güzel sesler var arşive aldım eyw.

Bi sorum olcak sana usbye kendl çalıp kaydeettin songları nasıl yüklüyorsun exporttanmı ondansa write eror yazıyor yüklemiyor.

ritim (STYLE), midi (SONG) , sistem dosyalarını yüklemek için utility menüsünden EXPORT seçiyoruz ama "write error" diyorsa , USB flaş belleğinde bir sorun vardır, aynısı bende de olmuştu,gidip 2 GB.'lık flaş bellek aldım olayı çözdüm,bence sen de orgun için özel bir tane flaş diskin olsun.Bu write error vermemesi için bilgisayardan güvenle çıkarın seçeneğini kullanmalıyız ve orgdan da flaş diski çıkarmak için orgu kapattıktan sonra diski çıkartmalıyız. :D

birde ritim vs mıdı isimlendirmelerine iyi bak türkçe karakter olursa wrıte eror veriyor mesela ü i ö ş bunların yerıne u ı o s kullanman lazım kolay gelsin

2gb flash disk artık kalmadı dedı adam bende gıttım 4gb aldım bıtane daha alırım denerım yapcak bısey yok :(

Usb memory not ready diyor şimdide.

Pardonya usb takmamısım :D write erora devam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

valla aleti sıfır mı aldın yoksa ikinci el mi istersen factory reset at ama öncelikle üstündeki ses ve ritimleri export yap yani kopyala ben daha 1 hafta önce aldım 2 gb piyasada hala var iyi bak muhakkak 2gb olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...