• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw-8 yardım

• Konbuyu başlatan artika
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 3K

artika

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
bir konuda sizden yardım istiyorum geçen gün ritim yükledim sonra turk ormix in içindeki insan seslerinin gittiğini farketttim birkaç kere zuhalin seslerini ve ritimlerini yükledim ama bazı ritimler ve kitin içindeki sesler gelmedi ne yapmalıyım yoksa zuhale mi götürmeliyim şimdiden teşekkürler

v2 tekrar yükledinizmi?

roland gw-8

hayır yalnız ritim yükledim birde v2 yi yükleyim teşşkürler

hocam sonucu olumlu veya olumsuz bildirirseniz bizlerde öğrenmiş oluruz

Oncelikle hangi ritimleri yuklediniz.ilk olarak usb takili iken usp importa basip exit deyip factory reset atin.Ritimleri usp import delete ardindan all stylesi secip silin yani user hafizasini bosaltin.kac adet ritim yuklediniz.cihaza 99 tane ritim yukleniyor.not(cihaz V2 ise sakin tekrar V2 yuklemeye kalkmayin daha ciddi sonuclar dogurabilir.)problem devam ediyorsa ve garantisi muhakkak vardir ,teknik servise basvurmaniz gerekebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
yardımlarınız için saolun ne yaptıysam olmadı onun için garantisi açısından zuhal e götürücem yardımlarınıza tekrar tşkürler