• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw 8 yardım?

mmali58

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar yeni aldım ben gw 8 i 3-5 gün oldu ama dem vermeyi bulamadım ritm ve sesi tektek atma şansımız varmı onu bulamadım. bide preset ve userdeki ritimlerin temposu kitlenmiyormu aceba şimdiden çoook teşekkürler.....

dem vermek için part wiev düğmesiyle ekran açılan menüyü kontrol edebilirsin

dem vermek için part wiev düğmesiyle ekran açılan menüyü kontrol edebilirsin

çok teşekkür ederim ama oradanda yapamadım ben detaylı bi şekilde açıklarsan sevinirim.örneğin bi uzun hava çalarken akompanya nın ordan dem sesinermek .bu sorunum ve bide ritimleri tektek seçip atma yardımın için tekrar teşekkürler.

dual düğmesininde basılı olması lazım galıba

ekrandaki lover kısmına gelerek dem vermek istediğin sesi seçmelisin o kısıma sonra part wiev den ayarla

bende gw 8 yok forumdan takip ettğiğm kadar yardımcı olabilirim ancak

üstadlar yardıma yetişir

arkadaşlar lütfen bi yardım edin şu ritmi ve sesleri tek tek atmayı.*

Ritimleri tek tek yükleyemiyoruz.100 tane ritmi Style klasörünün içine at.usbyi tak.usb importa tıkla.sonra style tıkla.all styles de yükle.dem içinde ekranda lower bölümüne istediğin sesi seç sonra splite bas o zaman 2 sesi ayıracak org.dualde kullanırsan sağ elde 2 ses kullanmış olursun.birde ritimlerdeki padlari kullanabilirsin.partwiev bölümünden ritimlerdeki beğendiğin akumpanyaları ADR,ABB,ACC'leri mute/on yaparak kullanabilirsin.

bu gw 8 e yeni ritm yazan arkadaşlar yokmu aceba bi paylaşılırsa çok iyi olur