• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 ankara misket ritim-katip20

katip20

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND BK 5 TÜRK
bu ritim convert bir ritimdir çift kitle düzenlenmiştir.
bende gw8 olmadığı için style works ve fl9 programlarında gw8 kitleri ile tarafımdan düzenlenmiştir.roland stl formatındadır
ritimde intro 1- 2 varyasyon 1-2-3-4 ve fill 1-2 kısımları vardır
ritimin gw8 üzerinde doğru çalışabilmesi için tüm bölümlerinde adr ye turkish2 kiti, acc1 e de oriental 1 kiti seçilmesi gerekmektedir.

tüm adr ler turkişh2 kiti
tüm acc1 ler oriental1 kiti dir not: acc1 lerdeki oriental1 kitin volümlerini yükseltmek gerekebilir

intro 1-2 deki sololar piano sesi ile dir bu solo kısımlara acc2-3-4-5-6 istenilen sesler seçilebilir

bu gerekli seçimleri yaptıktan sonra ritimin gw8 tarafından doğru okunacağını düşünüyorum.

gw8 de deneme imkanım olmadığı için gw8 kullanan üstad ve arkadaşlarımın bu ritimi deneyerek ritimle olumlu veya olumsuz görüşlerini bildirmeleri benim için önemlidir . saygılar
not : iki ritim arasındaki tek fark intro 2 giriş kısmındadır.alttakini indirin lütfen

Ekli dosyalar

• ankmskt-ktp20.rar
    9.4 KB · Görülen: 330
  • ankmsktktp-20.rar
    11.5 KB · Görülen: 314
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: gw8 ankara misket ritim-katip20

valla kafam karıştı.yani bu ritimi direk olarak alete yükleyince çalmaz mı.saygılar...

üstadım ritim gw8 üzerinde düzenlenmediği için bazı seçimlerin gw8 üzerinde yapılması gerekli açıklamamda o ayrıntıları vermeye çalıştım. ritim gw8 e yüklendiğinde doğru sonucu vermesi için gerekebilecek seçimler adr ve acc 1 lere gerekli kit seçimlerinin yapılmasıdır..
ben bu ritimi midi parcaları üzerinden fl9 da gw8 kitler üzerinden düzenledim . gerekli kitler seçildiğinde percusyon lar düzenli şekilde çalışır diye düşünüyorum

bence biran önce al şu gw8 i üstad.taksitle satılıyo.pahalı da değil.al da gw8 kullanıcıları da faydalansın.saygılar....

üstadım ritimi deneme imkanınız oldumu eğer deneme imkanınız oldu ise sonuç nedir bilgi verebilirmisiniz merak içindeyim..saygılar

gw8i satılığa çıkardığımdan sarıp sarmaladım dolaba koydum.ilerde bakacam kısmet olursa.şu ara pek zamanım yok.çalışmalarınızda başarılar dilerim.saygılar..

Sesler yerinde.. Açıklamalara uygun...

teşekkürler hocam
peki sizce ritimin gw8 üzerindeki neticesi nedir . iyi-kötü , olmuş-olmamış,, eksik- fazla tarafları nelerdir
sizin yorumunuz benim için önemli

teşekkürler hocam
peki sizce ritimin gw8 üzerindeki neticesi nedir . iyi-kötü , olmuş-olmamış,, eksik- fazla tarafları nelerdir
sizin yorumunuz benim için önemli

Gayet akıcı güzel olmuş...

yoksa mafis