• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 artık g600 gibi olmasın diyenler burda buluşalım

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
selam üstadlar hepimiz bir el atıp güzel ve daha iyi bir ritim yazalım paylaşalım ilerde bende bir ritim yazabileceğim inşallah burda yeni ritimlerimizi paylaşalım olmazmı artık g600 ritimi gibi ritimler yazmayalım teknoloji ilerledi batarili ve davullu version çıkaralım batı ve türk ritimi siz buna ne dersiniz herkesin işine yarar mutlaka burda konuşalım....

Cevap: gw8 artık g600 gibi olmasın diyenler burda buluşalım

Roland çalışmalarınızla sevilir ve inşAllah geçmişteki saygınlığını tekrar kazanır.
Ben artık Korg'a milyarlar vermekten bıktım.

gw8 g600 gibi olmasın diyorsanız, her yeni çıkan roland aletini g600 le karşılaştırmayı bırakın.

bence aynı düşüncede değilim çünkü g600 çok zayıf ve arap ritimlerine kitli olunca demek istediğim eski tip ritimleri editleyip yeni haline getirip daha iyi kitler yaratmaktır bunun içinde güzel kitlerden çıkaracağımız ritimlerdir böyle gidersek korgun önünde oluruz tamam şu durumda haklısınız eskiden korg yokken roland vardı vs vardı işte distribütörlük ölünce mecbur g serilerinin ritimleriyle yazmak zorunda kalınılıyor sadece istediğimiz güncel editlenm,iş pa800 e ulaşabilmek tir.....

g-600 gerçekten efsane olmuş... g-600 klarnet+sax. sesi harika...

arkadaşlar bana bi yardımcı olun yaw. g600 aldım elimde ses yüklemek için bişey yok. orgumda ses yok. kendi sesleri var.başkada ses yok. bana bi sesleri yollayında yükliyim şuna ya

kardeş ben verim sana g600 seti
paylaşıyorum burda bak indir ok iyi günler...

umarım işinizi görür bu da zaten alıntı

SET için tşkr kardeşim.G.600 de arap setiyle yapılan ritmlere hiphop krosu ekleyin .mütiş sonuç veryo ben hala G.1000 de kullanmaktayım....