• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 için bir sorum var!!!!

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
öncelikle selamlar arkadaşlar gw8 için en uygun converter edilecek alet hangisi acaba gw8 e convert edince saglam okuyacak sizlerden bunun cevabını bekliyorum üstünde çalışma yapınca ritimlerden paylaşım yaparım şimdiye kadar korglardan denedim pek randuman vermedi yamaha vb leride denedim ters ritim falan oluşuyor sizce hangi org gw8 için uygundur ;?????

Cevap: gw8 için bir sorum var!!!!

roland serisi klavye harici hangi klavyeden convert ederseniz edin aynı randımansızlıkla karşılaşırsınız.klavye üzerinden muhakkak düzenleme gerektirir hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

pa500tr fabrika türk ritimleridir.fakat convert programaında convert yapmadan önce pa500 ritimindeki perc kanalını acc5 kopyalayıp perc kanalını silmen lazım.bu şekilde yapmazsan pa500 tr den gw8 e convert yaptığında drum perc kanalı gw8 de adr kanalında birleşir ve karışır

Hocam aradan uzun zaman geçti ama sizden bir rica etsem pa500 tr setinden sağlam ritim gw8 için yapabilirmisiniz ve burda paylaşırmısınız...

gw 8 de artik kaderine terkedilmistir,bunun sonuda g serlerin gibi olacak,g serilerinin setlerinin yapim paylasim tarihlerine bakarsaniz beni anlarsiniz,ayni seyde gw-8 ler icin ayni butun ritim ve paylasimlar 2009 dur.yani bu tarihden itibaran yapilan hicbir calisma yok,zaten rolandcilarda yok denilecek kadar azaldi,kimse ugrasmiyor ritim ve seslerle.........