• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW8 Kullanıcılarına duyuru...!

Cevap: GW8 Kullanıcılarına duyuru...!

Çalışmalarında başarılar dilerim sana bizlerde çalışmalarımızı sunmaktan mutlu oluruz eğer ortada gw 8 söz konusuysa sana en yakın zamanda kendi ses çalışmalarımı göndereceğim saygılarla

Çalışmalarında başarılar dilerim sana bizlerde çalışmalarımızı sunmaktan mutlu oluruz eğer ortada gw 8 söz konusuysa sana en yakın zamanda kendi ses çalışmalarımı göndereceğim saygılarla

aferim gençler işte böyle.benim de görmek ,istediğim bu.ama henüz benim bu konuda yardım edeceğini beklediğim üstadları da bu paylaşıma destek vereceklerini belirten yazılarını henüz görmedim.saygılar.......

böyle bir çalışma sitede bir ilk olacak.ortaya müthiş bir set çıkar.bir elin nesi çok elin sesi.........

Merak ettim. Diyelim 10 adet SVD. patch topladın ve toplam 20 e. baglama sesi var. En iyisini kim şeçecek.....Jürimi kuracağız.. Çünki arkadaşımız zurna demosu yayınlamış. Ben begenmişim. Başka arkadaş begenmemiş...

Moderatör tarafında düzenlendi:

üstad gerekirse oluşan seti sitede yoruma açarız,orta bir karar çıkar bence.başlamak bitirmenin yarısıdır demişler atalarımız.gence vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.saygılar...

peki öyle olsun

kendi elektro bağlarımın hepsini göndereceğim....

saygılarımla

Arkadaşlar tek bir svd hazırlamıyorum.Öyle bir şey olmayacak.Hazırlamaya çalıştığım sistem
bir alışveriş sitesi düşünün nasıl ürünü sepete ekliyorsunuz mantığı.Beğenip beğenmeme söz konusu olmayacak herkes istediği sesi beğenir.
Gönderdiğiniz svd deki almamızı istediğiniz sesleri alıyoruz.Kim editlemişse onun adıyla o sesi listeye ekliyoruz.Listeden isteyen istediği sesleri işaretleyip SVD oluştur tuşuna basacak.Svd si oluşacak ve bilgisayarına indirecek.Diskine atacak orguna yükleyecektir.

express23: Kardeşim senden bir ricam olacak. Başta bende dahil olmak üzere tüm Roland GW-8 kullanıcıları adınada buradan nacizane fikirlerimi beyan etmek istiyorum. Sakın söylediklerim yanlış anlaşılmasın. Maksat asıl şimdi söylemek isteyeceğim konu, herkesin faydalanabilmesi ve kendi yaptıkları yeteneklerini ortaya koyabilmeleri açısından doğru bir karar olabileceğini düşünüyorum sonuçta neyse... Asıl sorum şudur: Ben örneğin diyelim'ki, bilgisayar mikrofonu üzerinden kaydetmiş olduğum mp3, wav, wma v.s... gibi ses dosyalarını nasıl olarak GW8.SVD dosyasının içerisine gömebilirim? Hangi programlar ile bu işlemi yaptınız? Ben birçok yöntem denedim ancak maalesef hiçbirinde başarılı olamadım. Asıl amacım sizin söylediklerinizden yola çıkarak merak ettim vede bende bu işe koyulmak istedim. Editörler ile denedim yine olmadı ancak internetten, Roland için XV Editor adlı programı indirdim. Programı kurup çalıştırdım ancak içerik menü fonksiyonları çok karışık olduğu için kafam karıştı vede o yüzden dolayı bu siteye yazayım istedim yardım alabilmek açısından. Ayrıca aklıma başka bir yöntemde geldi. AKAI Sampler CD3000 XL veya değişik modelleri olan cihazlarla bu sample olayı çözülebilinirmi diye düşünüyorum. Allah rızası için yardımcı olunuz vede herkes faydalansın. Ayrıyeten kendi emeğinizede saygı duyuyorum. Sonuçta bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır misali sözü nacizane fikrimdir. Sorularımı içtenlikle yanıtlarsanız eğer herkes gibi bende sevinmiş olacağım. Sorular çok uzun oldu biliyorum ancak bende bunları öğrenmek istiyorum. Saygılar...

express kardeşimize yardımcı olalım arkadaşlar.çok güzel bir olaya el atıyor kendisi.saygılar.......