• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8

denizet

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar gw8 e ritim yazmayı şöyle videolu bir şekilde öğretecek birileri yokmu.bizlerde bişeyler yapmaya çalışırız.herkese saygılar

Cevap: gw8

arkadaşlar videolu ritm yazan arkadaş yokmu hiç.tıkandık kaldık

ilhan57 arkadaşımız benimle işbirliği halinde gw8 e ritim yazma işiyle uğraşıyor. Kendisinden rica edelim. Video veya yazılı anlatım yardımcı olur.. Tıkandığınız veya takıldığınız yeri anlatırsanız açıklamaya çalışırım.Video işini beceremem...

HOCAM SAAAABIRSIZLIKLA bekliyoruz .birde orga attığımız sesleri bulamıyorum.

aslında gw-8'de ritim yazmak çok çok zor bir olay değil,sadece sabır gerektirir... ben de bu işlere merak sardım vakit buldukça , ama ilk iş mevcut ritimlerin üzerine boş kanalda ritim yazıyorum ,fena da sayılmaz ; ben bu ritim yazmayı öğrenip burada yazdığım ya da düzenlediğim ritimleri paylaşacağım.

aslında gw-8'de ritim yazmak çok çok zor bir olay değil,sadece sabır gerektirir... ben de bu işlere merak sardım vakit buldukça , ama ilk iş mevcut ritimlerin üzerine boş kanalda ritim yazıyorum ,fena da sayılmaz ; ben bu ritim yazmayı öğrenip burada yazdığım ya da düzenlediğim ritimleri paylaşacağım.

Aynen dediğiniz gibi. Tüm orglarda yazma işi zaman ve sabır gerektiriyor..

bende gw8 yok olsaydı yardımcı olurdum öğrenmek istiyen arkadaşlara.iyi çalışmalar.

arkadaşlar ritim kitlerini silerek ritm yazmayı öğretseniz çok iyi olur.yamahada gözüm kapalı yazabilirim ama gw 8 de birtürlü yapamadım.kitler nerden silinir nereye kaydedilir bilmiyorum.açıklamalı olarak yazarsanız çok sevinirim.herkese saygılar

Arkadaşim önce editleyeceğin ritimi seç ve onda sonra sol tarafta style tuşuna 3 saniye basili tut burada karşina rtimin bütün varyasyaonlari fill ve introlar bunlar kareler halinde birer beyaz renkli kutular hngi bölümü eitlemek istersen oradan yön tuşlariyla o böülümün üzerine gelip enter demem yeter

gelelim ikinci konuya var olan bir ritmin bazi kanallarini silmek ve bunu tekrar editlemek bunuda şöyle yapabiiriz yukarida anlattiğim bütün işlemleri bu şekilde yaptiktan sonra menü sayfasi açildiktan sonra orada istediğimiz bir kanali silebiliriz bunuda sileceğimiz kanal üzerine gelip ön tuşlariyla oradan kanal değiştirmeden edit ve makro sayfalarini göreceksinz burada edit sayfasinin içine girip sadece delete yamaniz yeterli olcaktir bu işlemden sonra seçmiş olduğunuz kanal silinmiş olacaktir.. Umaraim bu size yardimci olmuşumdur iyi çalişmalar kolay gelsin...