• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW8'ciler buraya .....!(Svd oluşturma)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

express23

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland Gw8
GW8 enstrüman sesleri ve svd oluşturma internet sitesi.Web üzerinden birkaç dakikada kendinize özel beğendiğiniz seslerden svd dosyası oluşturabilirsiniz.Hiçbir ek programa ihtiyaç duymadan.....!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: GW8'ciler buraya .....!(Svd oluşturma)

express kardeşim toplam kaç ses var.tamamının orgun userine sığmaz mı.ben svd vs. anlamam.bana bu sesleri orgun userine bir seferde atılacak hali lazım.mutlaka sesler çok güzeldir.seçmeme gerek yok.veya usere sığmıyorsa sığdığı kadar beğendiklerinden derleyip user seti halinde paylaşman mümkün değil mi.

Şimdi ne kadar anlatsam boş.Siteyi kullanıma açınca rahatlıkla yapacaksınız.

benim anlayamadığım şu.diyelim ki tek tek 60 tane beğendim.bunları orga nasıl atacam.usere atılan ses seti tek bir simge.bu 60 taneyi nasıl tek simge haline getirecem.çünkü orga yüklenen saund klasöründe tek simge olması lazım.yüklendikten sonra org kendi içersinde sesleri açıyordu.bunun proğramını mı vereceksiniz.izlesene com.da anlattığınız o görüntüyü veya proğramı nasıl elde edecez.bu sorduklarım konuyu bilenler için komik gelebilir.ama benim gibi birsürü pc bilgisi zayıf insanlar vardır mutlaka.saygılar...

bir de sesleri ne zaman paylaşmaya başlayacaksınız...

benim anlayamadığım şu.diyelim ki tek tek 60 tane beğendim.bunları orga nasıl atacam.usere atılan ses seti tek bir simge.bu 60 taneyi nasıl tek simge haline getirecem.çünkü orga yüklenen saund klasöründe tek simge olması lazım.yüklendikten sonra org kendi içersinde sesleri açıyordu.bunun proğramını mı vereceksiniz.izlesene com.da anlattığınız o görüntüyü veya proğramı nasıl elde edecez.bu sorduklarım konuyu bilenler için komik gelebilir.ama benim gibi birsürü pc bilgisi zayıf insanlar vardır mutlaka.saygılar...

Artık program bilgisine gerek yok siz beğendiğiniz sesleri seçiyorsunuz.Hazırladığım sistem arka planda sesleri yerleştiriyor.Diyelim 60 ses seçtiniz denilen adımları takip etmen yeterli.60 sesin içinde bulunduğu svd dosyası oluşacak.(Anlatımına göre tek simge)Onu şu an yaptığın gibi orga yükleyeceksiniz.Pc bilgisine gerek yok.Önceden istediğim eklentiyi hosting firmalarından çalıştıran olmadı.O nedenle programlı anlattım.Şimdi bir izleyin videoyu bu son hali.

hadi bakalım üstad o zaman kolay gelsin.son birşey sorayım.orgun hafızası toplam ortalama kaç ses alabiliyor.saygılar....

128 ses alıyor.Yalnız benim sistemde 1 adet zorunlu yüklü+127 sese kadar kullanıcı ekleme yapıyor.Site pazartesi günü kullanımda olacak.Demo kısmı çalışacak.Sesler bir hafta sonra eklenir.

www.gw8bank.com

gerçekten güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim. Ritim olayına da çözüm bulabilirsek çok iyi olucaktır. Kişisel olarak benim pek ses sıkıntım yok gw8 de...

gerçekten güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim. Ritim olayına da çözüm bulabilirsek çok iyi olucaktır. Kişisel olarak benim pek ses sıkıntım yok gw8 de...

GW8 ritim bankasını da oluşturuyorum.Web üzerinden kitlerini değiştirme imkanı olacak şekilde düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...