• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hadi bakalım buyurun tyros 4 3500tl yetişen alıyo

gencturk59

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa600 qt
YANLIŞ ANLAMAYIN ARKADAŞLAR YİNE İLGİNÇ VE ASILSIZ BİR SAHİBİNDEN COM İLANI YA BU İNSANLAR DİĞER İNSANLARI ÖKÜZ SANIYO HERHALDE TELEFON NUMARASI YOK AÇIKLAMA YOK

Cevap: Hadi bakalım buyurun tyros 4 3500tl yetişen alıyo

evet bende gördüm.ama aklı olan hiçkimse on bin tl lik cihazı o paraya vermez.hadi diyelim sıkıştın 5-6 bin tl desen su içinde havada kapılır 3500 ne yaaa?T2 bile 4 bin tl nin altında bulunmuyor...fake o ilan bence...

bizde ona sürümden bi sopa çekelim

sakin ha guvenmeyin arkadaslar yurtdisindada var boyle ilanlar cok kisi parasini kaptirdi.
bu kisiler sadece para bankasina yattiginda gonderirim diyor sonrada bekle gelecek diye.adres yok telefon yok derlerya sari cizmeli mehmet aga diye iste bular onlar.adres vermeyen telefon vermeyen emin olmadiginiz yerden kesinlikle alisveris yapmayin.eger fiyat normalinden cok ucuzsa adres ve telefon verse bile muhtemelen sahtedir gidip kendinizin gorerek almanizi tavsiye ederim.Allah herkezi boyle yanlis insanlardan korusun.

Dolandırıcıdır dikkat edin.......

Alıcı olduğumu söyledim kütahyadayım dedi. Emniyette müdürü olduğumu, Polis arkadaşları göndereceğim ,arkadaşlar Tyros 4 de baksınlar deyince Abi şu an Adana'dayım cenazem var pazartesi görüşelim dedi.Hemen kapattı.Artık telefona bakmıyor.İlanı telefonumdan sonra kaldırdı veya kaldırıldı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sakin ha guvenmeyin arkadaslar yurtdisindada var boyle ilanlar cok kisi parasini kaptirdi.
bu kisiler sadece para bankasina yattiginda gonderirim diyor sonrada bekle gelecek diye.adres yok telefon yok derlerya sari cizmeli mehmet aga diye iste bular onlar.adres vermeyen telefon vermeyen emin olmadiginiz yerden kesinlikle alisveris yapmayin.eger fiyat normalinden cok ucuzsa adres ve telefon verse bile muhtemelen sahtedir gidip kendinizin gorerek almanizi tavsiye ederim.Allah herkezi boyle yanlis insanlardan korusun.

aynen katılıyorum.zaten şikayet ettim sahibinden.com a...zarf attım GET ilanı aç hemen alayım diye ok dedi mal...bakalım nolacak..:D...canım sıkılıyor zaten uğraşayım şu malla biraz...:D...

fotolarını yolla dedim herif diyorki kapalı kutu yalnızca kutusunun fotosunu yollarım.:D..bi daha şikayet ettim sahibinden.com' a...:D.....

biraz önce accık ben de rahatsız ettim :D

yeni bi oluşum var eleman drHakanmış :D

kardeşim insan biraz üstruplu sallar fiyatıda inandırıcı olur.:D..ne sığırlar var yaaa...