• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hadi Güle Güle Kullanın PA500TR Nisan 2013 Ömer set

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 8K
Cevap: Hadi Güle Güle Kullanın PA500TR Nisan 2013 Ömer set

hemen deniyecem üstad yorumu yaparım, emeğine sağlık.

Sağol CEVHER-10 rumuzlu hemşehrim..Umarım beğenirsiniz.Ama lütfen eksik gördüğün yerler varsada yazın.Yorumlara açığım..Varsa eksikleri düzeltmeye çalışalım elbirliği ile..

Arkadaşlar acemilikler yavaş yavaş atıldıkça daha yararlı olabileceğime inanıyorum..İçerisinde 16 yeni ritimi ile evet doğru duydunuz 16 yeni ritimi ile kullandığım gerek ritimleri ve gerekse sesleri ile son derece düzen içerisinde bir set.Eminim sesler ve ritimler sizi cezbedecek.Sizlerden ricam lütfen yorum yapınız.Eminimki bir çok PA500TR kullanıcısı gümbür gümbür ritimleri ile klavyelerine bir kez daha hayran kalacaklardır.Ben Ankaralı olduğum için 9/8 i zayıf olan fakat 2/4 leri yoğunlukta olan settir.Güle güle kullanın..
Bir kaç ritimi buradan dinleyebilirsiniz....

emeğine sağlık emek vermişsin gayet güzel olmuş devamını bekliyoruz saygılarımla:D

emeğine sağlık emek vermişsin gayet güzel olmuş devamını bekliyoruz saygılarımla:D

Güle güle kullanın arkadaşım...

Güzel olmuş. Eline sağlık.

Eline ve emeğine sağlık demoyu dinledim gayat güzel olmuş. eminim bundan sonra da güzel şeyler yapacaksın. Tebrikler

Sağo lellerine seğlık

Kusura bakma yazı hatalı olmuş....emek harcanmış ise saygı göstermek lazım....eline sağlık....bizim milletimiz pa4x pa5x çıksa 2x ve 3x leri çöpe atar...bu bir gerçek...sen aletini sev...önemli olan aletin konuşması değil....aletini konuşturmaktır.....pa 500 ile piyasada çok ekmek yiyen var...........

Uğraşlarınız sonucunda ortaya koyduğunuz eserleri paylaştığınız için teşekkür ederim.
Çalışmalarınızda başarılar diler devamlarını bekleriz

Paylaşım için teşekkürler geçen sene pa500 vardı

Seti denemedim indirip deniycem ömer kardesim benimde adım ömer umarım iyidir pa 500 tr bendede varda yeni sayılırım artık yardımlarıni edirgemessin ömer