• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hadi Güle Güle Kullanın PA500TR Nisan 2013 Ömer set

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 8K
Cevap: Hadi Güle Güle Kullanın PA500TR Nisan 2013 Ömer set

Güncel backupu olan varmı sağlam

teşekkürlerrr yeğenim.

hocam pa 500 üm olsa inanın indirip deneyeceğim ama yok :(

Olur inşallah kardeşim. Yeterki içinde müzik ruhu olsun onu yitirme ... Hem bu sette benim acemilik döneminde hazırlanmış bir setti ayrıca bu bir hafta boyunca bende senin gibi klavyesizim ..Allah kısmet ederse ücreti karşılığında yeni ritim ler yazdırıyorum o nedenle klavyemi bir müzisyen abime verdim. ..Yokluğu hiç çekilmiyor ama :)

Olur inşallah kardeşim. Yeterki içinde müzik ruhu olsun onu yitirme ... Hem bu sette benim acemilik döneminde hazırlanmış bir setti ayrıca bu bir hafta boyunca bende senin gibi klavyesizim ..Allah kısmet ederse ücreti karşılığında yeni ritim ler yazdırıyorum o nedenle klavyemi bir müzisyen abime verdim. ..Yokluğu hiç çekilmiyor ama :)

aynen öyle bende a 300 ü mü sattım bende klavyesizim dediğiniz gibi çekilmiyor ama alacağım en kısa zamanda pa 500 veya bk 5 ama korg daki sesler roland da yok gibi

Pa 500tr almayı düşünüyorum. Onun icin şimdiden seti indirdim. Ama kararsız kaldim.yamaha or 700v2 ile pa 500 arasinda yim sizce ne yapmaliyim. Ritim için ayrica tesekkur ederim

Emegine saglik guzel olmus ztn bende 2/4 lere önem veriyorum saolasin