• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

halit hoca ve BARON_ ortak çalışma demo

he he demi .....g.1000 ci kardeşim işalla

Selamlar Baron abiciğim. Sonsuza kadar alkışlasak seni, yüreğinin güzelliğini yinede tam hakkıyla ödeyemeyiz.

Harikasın. Aşk Olsun Her Daim.
Vesselam.

Selamlar Baron abiciğim. Sonsuza kadar alkışlasak seni, yüreğinin güzelliğini yinede tam hakkıyla ödeyemeyiz.

Harikasın. Aşk Olsun Her Daim.
Vesselam.

sağol güzel kardeşim o senim yüreğinin güzelliği sevgiile kal herdaim...

Şu dünyanın gam yükünü
Çeken var mı benim gibi
Gece gündüz gözyaşını
Döken var mı benim gibi
Gece gündüz gözyaşını
Döken var mı benim gibi yok
Talihim yok bahtım kara
Böyle hayat batsın yere
Sinesine vura vura
Ölen var mı benim gibi yok
Gitmez ki başımdan atam
Ben bu derdi kime satam
Saçlarını tutam tutam
Yolan var mı benim gibi
Saçlarını tutam tutam
Yolan var mı benim gibi yok

basarilarinizin devamini dileriz.tesekkurler.

Şu dünyanın gam yükünü
Çeken var mı benim gibi
Gece gündüz gözyaşını
Döken var mı benim gibi
Gece gündüz gözyaşını
Döken var mı benim gibi yok
Talihim yok bahtım kara
Böyle hayat batsın yere
Sinesine vura vura
Ölen var mı benim gibi yok
Gitmez ki başımdan atam
Ben bu derdi kime satam
Saçlarını tutam tutam
Yolan var mı benim gibi
Saçlarını tutam tutam
Yolan var mı benim gibi yok

basarilarinizin devamini dileriz.tesekkurler.

çok sağol abim sevgi ile kal herdaim...

bir yanda sevdiğim şarkıların en zirvesinde yer alan parçalardan birinin muhteşem altyapısı ...
bir yanda sesini dinlerken sanki kocaman kocaman orkestralar önünde söyler gibi şarkılarını söyleyen altın sesli adem kardeşim ...ve ...ve ...ve o muteşem tok ve oturaklı sesiyle vokal ve şiirleriyle demoya çok muhteşem bir hava veren sayın halit hoca... bu şarkı benim için çok özeldi... adem bilir... şimdi dahada çok özellik kazandı benim için ...beni mutlu ettiğiniz için...sizlere teşkkür ederim... sağlıcakla kalın inşallah

bir yanda sevdiğim şarkıların en zirvesinde yer alan parçalardan birinin muhteşem altyapısı ...
bir yanda sesini dinlerken sanki kocaman kocaman orkestralar önünde söyler gibi şarkılarını söyleyen altın sesli adem kardeşim ...ve ...ve ...ve o muteşem tok ve oturaklı sesiyle vokal ve şiirleriyle demoya çok muhteşem bir hava veren sayın halit hoca... bu şarkı benim için çok özeldi... adem bilir... şimdi dahada çok özellik kazandı benim için ...beni mutlu ettiğiniz için...sizlere teşkkür ederim... sağlıcakla kalın inşallah

abi zaten bu eserin senin için ne demek oldugunu biliyordum ne zamandan beri aklımda idi bu akşam kısmet oldu hocamla ortak bir seyler yapalım dedik ortaya bu güzel çalışma çıktı inan çok sevindim bende seni mutlu görmek benide mutlu ediyor zaten dostlarımı mutlu görmek benim için herseye deyer sağol abim her sey için sevgi ile kal herdaim hocama bende bir kez daha teşekür ediyorum ellerinden öpüyorum...