• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Halit hocadan Cant help falling in love _ elvis presley demo

Cevap: Halit hocadan Cant help falling in love _ elvis presley demo

midi üzerine okumuşsunuz.
alt melodide detone baskılar var
şanda telaffuz hataları var.
ama tonlamalar ve vurgular yerinde olmuş.
ağzınıza sağlık .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Maşallah hocama....

hocam bu parçayı dün akşam dinletmişti.şunu kesinlikle söylüyorum piyasada şarkı söyleyen tanınmış birsürü şarkıcıya açık arafark atar.yıllardır cıyak cıyak bağırıp şarkı söylüyenlerden sonra hocanın sesi müzik dinleme zevkimi artırdı.gönderdiği şarkılardan arşiv yapıyorum bu ara.hocanın en büyük şansızlığı dünyaya erken gelmesi bence hehe..saygılar....

yıllardır roland G1000 le çalışırdım şimdi roland G70 le çalışyorum, öle pek mütiş bi alet değildir ama bi güselliği var ritm yazarken-ayrıca midi ile şarkı sölemem- bu yaptığım resmen bir roland ritmidir.YORUMLUYORUM kardeşim midi değil...zaten benim roland ile çalışmamın tek sebebi bu.istediğin gibi ritm yap öle 18 mesür 32 mesür deye kıstas yok takılma yok takılınca açılmama yok...detone ve şan hatalarına tabiki eyvallah

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocanın midi ye karşı antipatisi olduğunu biliyorum.bu parçayı g-70 ile yaptı.bu da g-70 i çok güzel işlediğini gösteriyor.eh her türlü yabancı (ingilizce,fransızca,ispanyolca)dilden şarkı söylemeye çalışan birinde de bırakın ufak tefek şan hataları olsun.bu dilleri çok ii bilmeyen dinleyicilerin de zaten anlaması çok zor.ama ses olarak zaten bütün bu kısımları çok güzel kapatıyor.

ben uzun yıllardır türkiye de böyle güzel ses duymamıştım.resmen şoke oldum..akor arkadaşımızın yorumlarına katılıyorum...ya kendi şarkınızı söyleyin ya da başkalarının şarkılarınızı yorumluyacaksanız böyle farklı lezzet de yorumlayın arkadaş.tebrikler...xxxxx(benden beş yıldız)

Helal olsun halit hocam süper ses kayıtta iyi.

tşkr ederim arkadaşlar....valla işin ucu bu..detone ve telafuz hataları tabiki var...roland g70 le yaptığım işler bunlar sahnede bu ritmleri kullanyorum...çıstak çalmamak en büyük keyfim..müzik benim için keyf.bu tür ritmleri korg da yazan arkadaşlar varsa fikirlerinden yararlanmak isterim.ama rolanda takılma ,kb ve mesür sorunu yok.x3 peşindeyim veya x2
...bu klavyelere böle ritm yapanlar varsa bana bilgi versinler .

hocam korg kullananlar senin tarzından uzak çoğunlukla genelde macun şekli yapıyorlar.ne varsa gene rolandta var.:D..