• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Halit hocadan Cant help falling in love _ elvis presley demo

Cevap: Halit hocadan Cant help falling in love _ elvis presley demo

Halit hocam harikasın ses rengin kulaklarımıza bayram yaşattı sağol..Bende çok uzun bir süre Roland kullanmış biri olarak Halit hocamın tarzını çok iyi biliyorum..Bildiğimiz User yazılımdan parça üretiyor..Sonra isterse ilgili akorda kalıp üzerine şiir filan okuyabiliyor bu kadar güzel işte :)

yaşlılığın gözü kör olsun:D(burda gülme simgesi koymam lazım ama birtürlü öğrenemedim nasıl koyuluyo.yaşlılık işte)hoca yıllardır her şarkıya özel ritim(songstyle)yazar bazen loop seslerle tamamlıyarak enfes bir şarkı saundu sunar.adapazarında çalıştığı gazinoda ist ve diğer şehirlerden gelen özel dinleyicisi vardır.ben şahsen ii bir arkadaşım olmasının yanında yaptığı müzik ve sesinin hayranıyım.şu piyanist şantörler içersinde bana göre hocayı ses olarak tek geçerim......bu midi olayı belki şarkının yabancı midisinden esinlenerek ritimin yazılması olabilir.ama hoca ne diyorsa doğrusu odur.....saygılar....

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben koydum abi senin yerine:D

syn = halit bey bu kesinlikle midi
siz klavyenin altyapıda vokal seslerini kapatmışsınız bazılarının sesini kısmışsınız.
çünkü önümüzdeki hafta bu parçayı ben yorumlayıp siteye koymayı düşünüyordum
piyanomu çalsam-ritimlimi çalsam diye düşünürken siz parçayı koydunuz.
çünkü bu şarkının bütün versiyonlarını nette dinledim .
kesinlikle.... Mİ-Dİ.
değerli kardeşim ısrarla bu midi yazılım diyorsun...workstatıon bütün klavyelerde yazılım midi olur zaten...:)fakat sen burada bu şarkıyı başkası yazmış hoca kendisi çalıyormuş gibi yapıp üstüne okuyarak başkasının emeği üzerinden prim yapmaya çalışıyor imajında bulunuyorsun herhalde...şarkının değişik version midileri ben de de var...araştırma ihtiyacı bile duymadım...ne yani biz bu formda birbirimizin açığını mı arıyoruz...ben burada hocanın şarkıyı okuyuş biçimi ve ses rengini yorumluyorum...(üstelik hakkım olmayarak)...
üstelik böyle bir niteliğe ve inceliğe ulaşmış müzisyen bir abiniz hakında gereksiz ve anlamsız eleştiriler yapmanız sizi de yüceltmez...(bu arada ben hocanın avukatı da değilim)kısacas:pı bu tür eleştiriler formun tadını bozuyor... sizden daha düzeyli eleştiriler bekliyorum...sevgilerimle...

Halit hocam süpersin ellerine, sesine ve yüreğine sağlık çok teşekkür ederim bu müzik ziyafetini bizlere verdiğin için.. Saygılar...

syn = halit bey bu kesinlikle midi
siz klavyenin altyapıda vokal seslerini kapatmışsınız bazılarının sesini kısmışsınız.
çünkü önümüzdeki hafta bu parçayı ben yorumlayıp siteye koymayı düşünüyordum
piyanomu çalsam-ritimlimi çalsam diye düşünürken siz parçayı koydunuz.
çünkü bu şarkının bütün versiyonlarını nette dinledim .
kesinlikle.... Mİ-Dİ.

hocayı ne kadar yakından tanıyonda bööle kendinden emin ukala tavırlarla ahkamlar kesme yetkisini kendinde görüyon?kim var arkanda?hocanın tarzı budur hoca yapar kardeşim.ordan ööle gakguk etmeyle olmuyor.yok düşünüyormuşmuşta yok koyacakmışmışta.koysaydın o zaman.helada düşünürken sen yapsammı yapmasammı diye, hocam durmadı emek harcadı yaptı.bi kere ben şahidim çünkü msnde konuşuyorduk bu şarkının kaydı ile uğraştığını sööledi bende dedim hocam bitince dinlemek isterim.oda bitirdi bana yolladı sanırım hocamdan sonra ilk dinleyen benim..:D..

neyse bilip bilmeden tanımadığın insanların hakkında ahkam kesme hüküm verme.heleki tecrübeli ve herkesin saygısını sevgisini kazanmış biriyse o insan.

Her ritim midinin parçalanmasıyla oluşur. Hocamın melodi ritim çalışmalarını arkadaşımız bilmediğinden bu yorumu yapmıştır. Hocamın müzikal kalitesini herkes de anlamaz. Ayrıca bu melodiyi real time çalınamayacak zorlukta parça değil. Fausto Papetti tarzı kaydedip yayınlayayım bari....

Her ritim midinin parçalanmasıyla oluşur. Hocamın melodi ritim çalışmalarını arkadaşımız bilmediğinden bu yorumu yapmıştır. Hocamın müzikal kalitesini herkes de anlamaz. Ayrıca bu melodiyi real time çalınamayacak zorlukta parça değil. Fausto Papetti tarzı kaydedip yayınlayayım bari....

rolandtaki style convertor olayı devrim niteliğinde bir keşiftir.

tamamdır üstad merakla bekliyoruz.birde sizden dinleyelim.ilhan abi ve halit hocam çok bahsettiler sizden...
saygılar...

Hayret,bu midi işine neden bu kadar takıldınız anlamadım gitti.Pekçok kişi midi olmadığını ve söylüyor(ben de dahil),üstelik çalışmayı yapan kişi de...
Hoca tanımadığımız biri değil, bilenler onun tarzını az çok biliyor.
Yahu Hoca'nın sesini duymayalı o kadar zaman oldu ki,şurada çalışmanın güzelliğinden konuşacağımıza saçma sapan midi mi değil mi,onu tartışıyoruz...
yorumluyorum@;
Arkadaşım Trakya Müzik'te "Cant help falling in love" dinliyorsun, bırak bunları da tadına var biraz...!:cool:

Ch.

on numara olmuş çok beğendim çalışmanızı doğallık ancak bu kadar olur bu arada ses renginiz süper