• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi Klavyeyi Kullanıyorsunuz? (Anket)

pa3xle

• Kullanılan toplam oy
    352
Cevap: Hangi Klavyeyi Kullanıyorsunuz? (Anket)

Pa80'ciler ankete katılsa olay biter bence :)

Dante TR .. 10 numara .. 5 (*****) yıldız

Katılım ne kadar çok olursa o kadar doğruya yaklaşırız arkadaşlar, hadi seçin klavyenizi.

Bence bu tip anketlerin her yıl site yönetimince bir kez yapılması gerek. Zaman geçtikçe hangi klavye siliniyor, hangisi yükseliyor bunları bilmek lazım.

Yamaha a2000 olarak her zaman buradayım...

rolanddan sonra kullandığım tek klavye ketron

An itibarı ile,
Korg 45
Yamaha 22
Roland 21
Dante 5
Ketron 3

Evet katılım oluyor fena değil ama daha seçim yapmayan çok üye var. Hafta arası çoğalacaktır. Pa80 ciler nerede? Düğünde, programda sanırım.

Re: Cevap: Hangi Klavyeyi Kullanıyorsunuz? (Anket)

An itibarı ile,
Korg 45
Yamaha 22
Roland 21
Dante 5
Ketron 3

Evet katılım oluyor fena değil ama daha seçim yapmayan çok üye var. Hafta arası çoğalacaktır. Pa80 ciler nerede? Düğünde, programda sanırım.

Anket başladığında yazdığım öngörü gerçekleşecektir, oraya doğru gidiyor. Ama ben yorumu yazdıktan hemen sonrada pa800'ü unuttuğumu farketttim. :) A2000 düştü bk5'de buralarda takılacaktır. Volkan at yarışı gibi birşey oldu bu anket :D

pa800 ü tek geçerim baştada söylediğim gibi. Dün davetli olarak romanların sokak düğünündeydim, tabi ki yine 800 vardı + kanun + trombon + klarnet + darbuka + keman + kanun + davul vardı. Klavyeci genelde şarkı söyledi :)