• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi klavyeyi secmemi onerirsiniz ?

SAHİN19

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAMAHA A300TR
Selamun aleykum öncelikle herkeze arkadaşlar cihaz düğünlerde kinalarda vs kullanılacak sadece yöremizde en önemli olay zurna halay düğünün yarisi halay ve zurna sesinin kalitesine bakar öncelikle ikinci el almiyacagimi üstüne basarak soyluyorum sıfır bir cihaz olucak butce biraz kısıtlı bu orglardan hangisini onerirsiniz bu arada su ana kadar a300tr a1000 tr kullandım siz degerli ustalardan öneri ve tavsiye bekliyorum.
1-Dante tr Junior 1450 TL
2- Korg pa 300 2500
3- Korg pa 500 2750
Dedigim gibi düğünü cikarsin yeter ona gore tavsiye bekliyorum..

Cevap: Hangi klavyeyi secmemi onerirsiniz ?

Dante TR junior yerine Dante TR denemeni tavsiye ederim, her işini görecek bir klavye.

Düğün yapılabilir Junior'la fakat ben verdiğin tavan fiyatlara göre önerdim. Dante TR'nin büyük artıları var, kafan rahat eder.

hocam temiz ikinci el cihazlara yönelin derim sıfır almanın gereği yok bu benim fikrim, Junior sizi kurtarmaz artık bana sorarsanız a1000 den sonra alınacak en ucuz cihaz dante tr olmalı pa 300 pa 500 e o kadar para vermeyin bana sorarsanız

Alabilrseniz 2. el pa600 alın veya pa300 derim