• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi Marka Org Almalıyım..Lütfen yardım!!!!!

org adamı

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600
İyi günler sizce tyros2 mi pa600 mü a2000 mi sesleri ve ritimleri çok net ve kaliteli olması lazım eğer tyros alırsam kolayca set bulabailir miyim?:confused:

Lütfen yardım!!!!!

İyi günler sizce tyros2 mi pa600 mü a2000 mi sesleri ve ritimleri çok net ve kaliteli olması lazım eğer tyros alırsam kolayca set bulabailir miyim?:confused:

Cevap: Lütfen yardım!!!!!

yamaha serileri bana göre korgların gerisinde yamahalarda set diye bir unsur yok hangi ritimleri tek tek kullanabiliyorsun ama korg serisinde set unsuru var ayrıca korg serisinde sadece ritimleri disketten okutabiliyorsun bu pa80 ve assagısı icin gecerli dolgunluk istiyorsan korg bence ama renkler ve zavkler tartısılmaz

tm yi ve piyasa yı araştırın hangisi daha çok ise ve zevkinize göre tabiki

tyros alırsan kolayca set bulamazsın. ki bulsanda kolayca yükleyip kullanamazsın. alışman için hayli zaman gerekir. a2000 hakkında çok fazla bilgiye sahip olduğum söylenemez ancak tercihini pa600den yana kullanırsan daha rahat edersin ve seni tatmin eder. (bence)

Konu başlığını değiştirdim.. Daha belirgin başlıklar kullanalım.. Ne için yardım istediğinizi bilerek konuya girmemiz daha doğru olacaktır. Ayrıca konuyu ilgili yere taşıdım..
Hangi orgu almalısın? Bütçen hangisine yetiyorsa, çaldığında yada dinlediğinde hangisi hoşuna giderse onu alırsın..
Bol nevale istiyorsan Korg PA600 QT düşünülebilir