• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi mikseri yada power mikseri kullanıyorsunuz? Memnunmusunuz arkadaşlar?

Cevap: Hangi mikseri yada power mikseri kullanıyorsunuz? Memnunmusunuz arkadaşlar?

Ymaha mg166cx mikser, yamaha p5000s power ve sub baslar için, 2 adet inter-m cm 10,5 power. Ben çok memnunum.

Cevap: Hangi mikseri yada power mikseri kullanıyorsunuz? Memnunmusunuz arkadaşlar?

Güzel sistem. Yorumlara devam beyler...

Haydi müzisyen arkadaşlar.?

Yorumlara devam arkadaşlar ALLEN&HEATH ZED-12FX kullanan varmı , yada nasıl bi mikser oldugunu bilen , iyimidir arkadaşlar.?

senin için sitesinden inceledim fakat şunu söylemem lazım kaliteli fakat çıkış olarak güçlü olmayan bir cihaz olabilir bu arkasında yazan değerlere bağlı.yani düğün vs. seslendirme işinde kullanacaksan tek başına yetersiz kalabilir.ancak gördüğüm kadarıyla değerleri sitede yazılmamış ve güçlü değil bilgisayardan demo kayıt yapmak için kullanılabilir yazmışlar banada böyle 2.el lazım bi tane ama düşmedi elime hoş düşsede durumlar iyi değil işler durgun...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çıkış olarak güçlü olmayan bir cihaz derken neyi kast ettiniz anlamadım ? Sanırım siz mikserle power mikseri karıştırdınız.

Çıkış olarak güçlü olmayan bir cihaz derken neyi kast ettiniz anlamadım ? Sanırım siz mikserle power mikseri karıştırdınız.

vallahi mixer mi powermixer mi tam bilmiyorum ama sitesinde bir video var bilgisayara bağlamışlar ve power vs.yok demekki powermixer.buradan fikir edinerek konuştum tabii değişikse bilmiyorum.link bu

video kısmına tıklayın video orada...

onceden statech ps1000 kullaniyordum 2500 watt power takmama ragmen gainleri sona dayamama ragman bir turlu ses cikmiyordu ben boyle dandik powermikser gormedim 2 sezon kahir cektim hele birde sesi oyle boguyordu ki bass namina birsey acamiyordum dusunsenize hepsi kisikti bu yil hemen attim gittim yamaha mg16/6 cx mikser aldim poweri taktim takinca power kullandigimi anladim cokta memnunum arkadaslar bu isten anliyorsaniz ekmek yiyecekseniz startech e sakin a sakin bulasmayin sizi rezil etmekten baska marifeti yoktur bilginiz olsun zaten ucuzlugundan belli herkese bol kazanclar